Çözüm üreten tasarımlar

Yayın tarihi: 24.10.2008
Çözüm üreten tasarımlar

Çözüm üreten tasarımlar

Her yıl düzenlenen IF Product Design Awards ödüllerinden 27’si Philips’in oldu. 7 dalda ödül alan Philips’in kendi içinde çeşitlilik gösteren ürünleri; tasarımları kadar fonksiyonları ile de dikkat çekiyor.

Philips, her yıl düzenlenen ve prestiji ile yankı uyandıran IF Product Design Awards( IF Ürün Tasarım Yarışması)’da 27 ödülün sahibi oldu. Tüketici yaşam tarzı, sağlık ve aydınlatma sektörlerindeki ürünleriyle 7 kategoride ödüle layık görülen tasarımlar fonksiyonel özellikleri ile de öne çıkıyor. Tüketicilerin yalnızca güzel görünen ve iyi performans veren ürünlerle değil, çeşitli içeriğe ulaşabilen ürünlerle de ilgilendiği anlayışından hareket eden Philips yaşam tarzı kategorisinde aldığı pek çok ödül ile çözüm üreten tasarım ürünlerini tüketicilerine sunuyor.
“Profesyonel çözümler” kategorisinde de üç ödül alan Philips simgesel tasarım konseptiyle tasarladığı ürünler ile profesyonel arenada da tüketicilerine çözümler sunuyor.
IF ödüllerinin sahibi olan Philips ürünlerinden bazıları şöyle;

  

1- Philips’in seyahat edenler için tasarladığı gürültü önleyici kulaklıklar ile istenmeyen sesler sorun olmaktan çıkıyor. Gürültüyü yüzde 80 oranında azaltan kulaklıklar özellikle uçak, tren ve otobüste müzik dinlemek için mükemmel bir çözüm sunuyor.
2- Ambilight teknolojisinin geldiği son nokta olan ve ev eğlence sistemlerinin geleceğini yansıtır nitelikteki Philips Aurea Flat TV, ödül alan ürünler arasında en çok beğenilenlerden biri oldu. Philips Aurea, tüketici elektroniği endüstrisinde daha önce hiç görülmemiş şık ve sofistike tasarım özellikleriyle, etkileyici bir ev sinema deneyimi sunuyor.
3- Philips EcoClassic50 enerji tasarruflu ampuller, mevcut enerji tasarruflu ampullerin kullanılmadığı alanlarda bile mükemmel ışık kalitesi sunuyor.
4- Philips GoGear MP3 Player; video, müzik ve fotoğrafların keyfine kolayca varabilmeye olanak sunuyor.
5- Ürüne daha yumuşak bir karakter vermek ve geceleri hoş bir aydınlatma efekti yaratmak amacıyla şeffaf bir dış yüzey kullanılan Philips CitySpirit Post gün boyunca etkin bir aydınlatma sağlıyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler