Dünya markasının İstanbul çıkarması

Yayın tarihi: 24.12.2008
Dünya markasının İstanbul çıkarması

Dünya markasının İstanbul çıkarması
Toto ürünlerinin lansmanı, Park Bravo yönetim binasında yapıldı. İç dekorasyonu Artı Mimarlık tarafından yapılan Park Bravo binasında Toto’nun yanı sıra Grange ve Duvivier gibi dünyaca ünlü markalar da öne çıkıyordu.

Park Bravo yönetim binasının dekorasyonunda kullanılan Toto ürünleri düzenlenen bir kokteylle sektör profesyonelleri ve basın mensuplarına tanıtıldı. Toto firmasını ve ürünlerini tanıtan bir film gösteriminin ardından, +D Group Genel Müdürü Galip Kaynar ve Park Bravo Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özçoban yaptıkları konuşmalarda Toto ürünleri hakkında bilgi verirken firmalar arası sinerjiye de dikkat çektiler. Genel kullanım alanları ve konutlar için yüksek performanslı klozet, küvet, lavabo, batarya ve modüler mutfak üreten Toto, 1917 yılında Japonya’nın ilk camsı vitrifiye ürünleri üreticisi olarak kurulmuş. Bugün Toto’ya sektörel üstünlüğünü sağlayan su elektroniği ürünleri olan Washlet (otomatik yıkama ve kurutma sistemi içeren klozet kapağı), sensörlü batarya, fotoselli yıkama üniteleri ilk defa 1970’de kullanılmaya başlanmış ve günümüze değin geliştirilerek kullanıma sunulmuş. Bugün Japonya’da yüzde 70 pazar payına sahip olan Toto’nun 12 ülkede olan mağazaları hariç sadece Japonya’da toplam 199 satış noktası bulunuyor. 2009 yılında fiilen başlayacağı Avrupa atağının ilk ayağı olarak 2007’de katıldığı Milano fuarında büyük ilgi gören Toto, ürünlerinde fonksiyon ve tasarımı bir arada ele alıyor. Estetik konusunda da oldukça profesyonel olan marka, 2007 Salone Milano’da, su teknolojisi konusunda yeni ürün tanıtımlarını yapmıştı.

Parfait
Sağlam, ısı dirençli bir epoksi reçine esaslı malzeme olan Parfait de tamamen Toto tarafından geliştirilmiş. Parfait, mat seramik görünümüne ve dayanıklı yapıya sahip. Diğer Toto ürünleri gibi, Parfait de, VOC (Patlayıcı Organik Bileşim) içermeyen çevre dostu malzemelerden üretiliyor.

Luminist
Luminist, konutlardan genel kullanım alanlarına kadar geniş bir yelpazede, farklı malzeme alternatifleri ile lavabo, tezgah gibi birçok uygulamada yer alıyor. Luminist (hibrit esaslı epoksi reçine malzemesi), sağlam, ısı dayanımı yüksek, transparan bir malzeme olup tamamen Toto tarafından geliştirilmiş. Camın kusursuz yüzey yapısına ilave olarak, sağlamlık ve dayanıklılık özelliğini de taşıyor. Homojen yapısı, leke ve izlerin kolaylıkla çıkarılmasına olanak sağlıyor.  

B+M-59 » Konu Başlıkları

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler