Suyun akışını forma sokan ARMATÜRLER

Yayın tarihi: 24.12.2008
Suyun akışını forma sokan ARMATÜRLER

Suyun akışını forma sokan ARMATÜRLER
İşlevselliğin önemi bir yana, armatürde de aranan temel özellikler arasında yer alır tasarım. Armatürde şıklık, bir anlamda form ve estetiğin banyo ve mutfaklardaki ifadesi olur. “Modernist”tir ya da “klasik”, “hi-tec”tir ya da “rustik”; ama şıklık herkesin kendi tarzında hayat bulur… Peki hangi armatür sizin tarzınızı yansıtıyor?


Her şey çevre için

Artema armatür, elektromanyetik alanda oluşan değişimi algılayarak çalışan mekanizmasıyla el değmeden kullanılabildiğinden rahatlık ve hijyen sağlıyor. Temizlik sırasında sarf edilen sudan da tasarruf edilmesine olanak tanıyor.


Şıklığı sadelikte arayanlara

Kuğu başı formu ve modern çizgisi ile lavaboları tamamlayacak olan Sedan armatür, şıklığı sadelikte arayanlar için tasarlanmış. Adell’in geniş ürün yelpazesinden olan ürün kendi tarzını yaratmak isteyenler için ideal…Yalınlığı ile göz dolduruyor

Banyolarında minimalist stili tercih edenler için üretilen Espina set üstü lavabo bataryası, yalınlığı ile göz dolduruyor. Özellikle modern lavabo ve banyo mobilyası ile bütünleşecek olan armatür, GPD’den…


Büyüleyici, özgür, akıcı…

Source Flow armatür gerçek doğallık ve modern tasarımın kesimini çekici estetiğiyle açığa çıkarıyor. Özü vurgulayan çıkış ucu suyun gücünü ve büyüleyiciliğini özgün bir dizaynla serbest bırakıyor. Villorey&Boch.


Rahatlatan doğallık

Köşeli ve yuvarlak formun ahenk içinde bir arada bulunduğu Fantini armatür, suyun yumuşak akışı ile rahatlığı ifade ediyor. Gültaş Gallery tarafından satışa sunulan ürün, banyosunda fark yaratmak isteyenler için ideal.


Modern banyolar için…

Kare formatlı Sekura, seramik ürünler ile uyum içinde olabilecek bir model. Batarya duş seti ve evye bataryası ile kendi içinde bir takım oluşturuyor. Köşeli çizgilere sahip olan formu, modern banyo mobilyalarıyla bir bütünlük oluşturacak. Ece Banyo.


Suyun rahatlatan tazeliği

Türkiye temsilciliğini Yütaş’ın yaptığı, İspanyol Noken firmasının lavabo armatürü, modern tasarımı ve şık çizgisiyle göz dolduruyor. Suyun rahatlatan tazeliğini, akışındaki doğallığı ile sunan armatür, estetik duruşuyla dikkat çekiyor.


Görsel ve fonksiyonel bütünlük

RocaKale’nin yeni nesil armatürlerinden olan Touch serisi, yüksek lavabolar için tasarlanmış. Kalıpların dışına çıkan model, hem görsel hem de fonksiyonel bütünlük sağlayarak,  alışılmış lavabo formlarıyla yetinmeyenlere hitap ediyor.


Sınırsız işlevsellik

Hem modern hem rustik mutfaklarla uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Blanco Tera, krom, paslanmaz çelik ve prinç görünümünde 3 ayrı renk seçeneği ile beğeniye sunuluyor. Çift kontrol kolu ile oldukça zarif bir görünüme sahip.


Farklılık arayanların tercihi

U şeklindeki borusu ve ankastre kumanda kolları ile şık bir ürün olan armatür, 360 derece dönebiliyor. Banyosunda farklılık arayanların tercihi olabilecek nitelikteki armatür GPD’nin ürün yelpazesinde yer alıyor.


Kullanıcı alışkanlığı ön planda

Armatüre farklı bir anlayış getiren Teka, sıradışı tasarımı ve işlevselliği bir arada sunuyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra şık görünümü ile mutfaklara farklı bir soluk getiren ürün, kullanıcı alışkanlıklarına cevap verebilecek nitelikte.


Sade, pratik, şık…

Fildişi Armatür’ün minimalist formu ile ön plana çıkan modeli, kullanım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Her türden banyo mobilyası ile kombine edilebilen armatür, tercihi sadelik olanların çok hoşuna gidecek.


Sıradışı bir tasarım

Koleksiyonuna mutfak, banyo armatür ve duş sistemlerini de ekleyen CEADESING, geliştirdiği ankastre ve bağlantı sistemi, sistem montajını kolaylaştırdığı gibi benzersiz bir su akışı sağlıyor. Türkiye’ye Maxroom tarafından getirilen ürünler oldukça geniş bir yelpazede müşterisinin beğenisine sunuluyor.


Bütünleyen şıklık

Moai duvardan ankastre lavabo bataryası, tek kumandalı ve çift kumandalı alternatifleri ile yaratıcı fikirlerin ayrılmaz bir parçası olarak banyolardaki  atmosfere uyum sağlıyor. Özgün çizgisi ile tasarım serisi lavaboları bütünleyen armatür RocaKale’den…


 
Formda hi-tec şıklığı
Farklı tasarımıyla banyo ve mutfaklara şıklık kazandıran Planar serisinin hi-tec çizgisi ve krom rengi kendi içinde bir bütünlük oluşturuyor. Özellikle modernist banyo mobilyalarıyla uyumlu bir birliktelik sağlayacak olan ürün Franke’den…


Her tarza uygun

Farklı bir tarzda yorumlanan kumanda kolları geniş anlamda kullanım alanı sağlıyor. Hem modern hem klasik banyolarda kullanılabilen armatür, Adell’den…


Sınırsız hareket yeteneği

Özel sistemli kartuş ve prizmatik gövde üzerinde bulunan 360 derece hareket edebilen prizmatik ince gövdeli borusu büyük kolaylık sağlıyor. Eviyenin hemen her tarafına su akışına olanak sunan üründe popup da mevcut. Blanco.

 

B+M-60 » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler