Kendinizi şımartmanın yolu banyodan geçiyor

Yayın tarihi: 24.12.2008
Kendinizi şımartmanın yolu banyodan geçiyor

Kendinizi şımartmanın yolu banyodan geçiyor
Banyoda, duşta geçirilen keyifli anlar ve suyla beraber gelen rahatlık… Banyo keyfi arınma, tazelenme, yenilenme hissini en kolay yaşayacağınız anların başında geliyor. Şüphesiz ki suyun saflığı ile temasın bu hisleri yaratmasındaki etkisi büyük. Fakat artık banyo keyfinin tek güzel yanı sizi rahatlatan su değil; mis gibi kokan, doğal malzemelerden yapılan ve şekerlemelere benzeyen sabunlar, köpükler, banyo sonrası bakım kremleri ve yağlarının yanı sıra; renk renk, yumuşacık tekstil ürünlerinin ve banyolarınızı süsleyen aksesuarların alacağınız keyifte payı yadsınamaz. Biz de banyo keyfinize keyif katacak sabunlar, keseler, neşeli süngerler, havlulardan şık bir seçki yaptık. Güne başlangıç yaparken yenilenme ya da yorgun bir günün sonunda tazelenme hissini yaşayacağınız banyolarınızda, kendinizi şımartmanın keyfine varın diye…


Home Sweet Home tarafından tüketiciye sunulan havlular, renk renk boncuk işlemeleriyle ıslak mekanlarınızın görselliğini tamamlayacak.Özel desenler ve eşsiz dokularda, nevresim ve pikelerde, birbirinden şık, nakışlı masa örtülerinde ve havlularda deniz ve denize dair güzellikleri evlere taşıyan Valeron Marine serisi derin mavinin ruhunu banyonuza taşıyacak. Gemici düğümü desenli havlular Zorlu Tekstil Grubu’ndan…Eren Ev’in banyo koleksiyonunda yer alan “dört mevsim” temalı ürün, peeling özelliğiyle cildinizi rahatlatıp arındırırken, tazelenme hissini yaşatacak. Tantalis Hamam Seti, size adeta tarihi bir hamamdaymışsınız hissini yaşatacak.Son yıllarda aydınlatma işlevinin ötesine geçip dekoratif bir öğe olarak kullanılan mumları banyolarınıza da taşıyabilirsiniz. Mumlar farklı formlardaki görsellikleri, loş ışıkları ve aromatik kokularıyla banyo keyfinize keyif katacak. Glange firması yıllarca aydınlanmak için kullanılan muma başka bir form getirerek banyolarınızda doğanın tüm renklerinden süzülen ışıltılı bir atmosfer oluşturuyor.Tarihi öneme sahip sağlık kaynağı zeytinyağı, sofralara kattığı tadına doyulmaz lezzetin yanında, zeytinin özünden elde edilen sabunla da hayat iksiri olmaya devam ediyor. Tantalis, güzellik iksiri saf zeytinyağı sabunu ve sivilce, kepek, gibi olumsuz etkilere karşı katranlı sabunu ile banyo keyfinde doğallığı tercih edenler için...Geleneksel banyo kültürünü evlerinize taşıyacak bakır aksesuarlar Eren Ev’den.


Balık nakışlı üçlü havlu seti; Damask.


Kırmızı minik cam mumluklar Cumba Collection’dan…

 


Banyo keyfinin en önemli öğelerinden biri de sabun. Geçmişten bugüne çok değişik şekillerde üretilen sabun artık bir temizlik malzemesi olmasının ötesinde kişisel bakım ürünlerinin de vazgeçilmezi haline geldi. Zeytinyağı, lavanta, gül gibi bitkisel aromalarla çeşitlenen saf sabun, meyveler ve doğal malzemelerle daha da zenginleşerek iştah açıcı görünümleriyle banyolarınıza güzellik getiriyor. Histaş’ın aromalı özel sabunları banyo keyfinizi renklendirecek.

 


Sabun dispanseri, sabun tabağı ve diş fırçalıktan oluşan beyaz banyo aksesuarları, banyonuza yalın, huzurlu ve temizliği çağrıştıran bir hava katacak. Ica Home&Garden.


Home Sweet Home’un banyo aksesuarları koleksiyonunda yer alan altın yaldızlı mozaik görünümlü set,  klasik banyolarınızı tamamlayacak. Sabunluk, klozet fırçası, sabun dispanseri, fırçalık gibi aksesuarlardan oluşan set, ışıltılı tasarımıyla banyonuza çarpıcı bir görünüm katacak.


3M Nexcare Body Şekilli Banyo Süngeri, yumuşak dokusu sayesinde günlük kullanım sırasında cildi tahriş etmeden temizlik sağlıyor. Hızla köpüren yapısı ile bol köpüklü banyo keyfi sunan ürün asma ipleri sayesinde kullanım kolaylığı sunarken; elma, çiçek ve armut şekilleri ile hem çocuklarınız hem de sizin için banyonuza neşe katacak.


Keyifli bir duşun ardından sizi yumuşacık saracak bornoz ve havlular Zorlu Tekstil’in Nora serisinden…      


Çeşitli bitkisel özlerden elde edilen bu Histaş’ın özel sabunları doğallığı banyonuza taşıyor.


Home Sweet Home banyo tekstili koleksiyonundan Dream bornoz seti.


Eren Ev’in banyo ürünleri arasında yer alan el yapımı banyo köpüğü, özünde barındırdığı portakal aromasıyla, sizde banyo keyfi hiç bitmesin isteği uyandıracak. Banyonun fiziksel temizliğin ötesinde ruhsal arınma, tazelenme ve yenilenme etkisini de pekiştirecek. 


Yaz neredeyse sonlanıyor... Lavanta tarlalarından yükselen büyüleyici koku, ne yazık ki şehirdeki evlere ulaşamadan kayboluyor... Ancak lavantanın eşsiz kokusunu değişik formlarda evlere taşımaya çalışan Lava’nın ürün gamında yer alan çeşitli dolap keseleri, sabun, kolonya ve lavantalı yastıklar evlerinize doğadan bir dokunuş katacak.


Banyonun vazgeçilmezi olan hasır sepetler çeşitli araç gereçlerinizin düzenli bir şekilde bir arada durması işlevini üstlenirken aynı zamanda dekorasyonu tamamlayan öğeler olarak öne çıkıyor. Histaş.

 

B+M-60 » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler