banyo_60.sayı

Yayın tarihi: 24.12.2008
Banyo

Banyo

Özel ihtiyaçlar için banyo serisi
Serel, hamileler, yaşlılar, çocuklar ve bedensel engelliler için çok özel bir banyo serisi üretti. Serel, “özel ihtiyaçlar ve ekstra konfor serisi” adını verdiği yeni serisi ile kullanıcısına fonksiyonelliği, rahatlığı ve güvenliği bir arada sunuyor. Serel, ekstra konfor serisi ile ıslak mekanları özel yaşam alanları haline getirmeyi hedefliyor.

www.serel.com.tr

Dar banyolara özel çözümler
VitrA, küçük boyutlu ürünleriyle kullanım alanlarını genişletip ferah mekanlar yaratan “S50” serisini piyasaya sunuyor. 40 cm’lik köşe ve 45 cm’lik kare lavabolar, 1.5 metrekarelik banyolarda bile konforu yakalama şansı tanıyor. İsteğe göre 2.5 ya da 4 litre suyla çalışan ekonomik klozet, 4 kişilik bir ailenin, yılda 45 ton daha az su harcayarak %69’a yakın tasarruf yapmasına olanak tanıyor.

www.vitra.com.tr

Caro’nun yeni yorumu banyolarda
Duravit ilk kez 1994’te pazara sunduğu, belirgin ve her zaman gözde tarzı ile popülerliğini bugün bile sürdüren Caro banyo serisini ünlü tasarım stüdyosu Phoenix Design ile yeniden yorumladı. Caro banyo serisi, tasarım yalınlığı ile dikkati çekiyor. Nicelikten çok kaliteyi içeren ihtiyaçlar için tasarlanan Caro serisinin yaratım aşamasında suyun hareketi ve renginden esinlenilmiş.

www.duravit.com.tr

Çanak lavabolar ile sıradışı banyolar!
Çanak lavaboların yumuşak hatlarını keskin dokunuşlarla farklılaştırmayı başaran tasarımcılar, ankastre bataryalar ve tezgah üstü yüksek armatürler için şık ve zarif çözümler sunuyor. Lavabolar için sıradışı bir alternatif sunan Creavit çanak lavabolar, hem banyonuzu farklılaştıracak, hem de geçerliliğini önümüzdeki senelerde de sürdürecek bir tasarım sunuyor.

www.canakcilar.com.tr

Duş keyfi konforla geliyor
1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Blackstone Karya duş kabinleri firması 2006 yılı itibarı ile yurt dışı pazarında da yer almaya başlamış. Cam kabinlerinin oluşumunda öncü olan Blackstone Türkiye’nin dışında 5 Avrupa ülkesinde de ürün patentlerini alabilmek için girişimlerde bulunuyor. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firma kendi bünyesi içerisinde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla da kaliteli ve farklı ürünleri ortaya koymaya devam ediyor. Firma en iyi hizmeti ve ürünü verebilmek için birlikte çalışmakta olduğunu iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranıyor.

http://blackstone.com.tr

Minimal çizgiyi estetikle buluşturan tasarım
Banyolarında sportif bir imaj tercih edenler, Creavit Stil banyo mobilyasında beklentilerinin tam karşılığını buluyor. Aynalı üst modülü ile estetik ve şık görünümü bir arada sunan tasarım, çanak lavabo çeşitleri ile ahengi yakalarken; minimal çizgisinin yarattığı avantajla küçük banyolardaki alan sorununu ortadan kaldırmanın keyfini yaşatıyor.

www.creavit.com.tr

Huzur veren dünyaya adım atın
Vanucci, tasarım harikası 15 farklı banyo modeliyle yaratıcılığını gözler önüne seriyor. Her biri doğadan esintiler taşıyan tasarımlardan “Flutto” serisi, ayna, tezgah ve dolaplarındaki dalga hareketi ile suyu yorumlayarak insana “spa” hissi verirken, bambudan satine cevize, dumanlı karaçamdan pelesenge uzanan ahşap seçenekleriyle doğadaki huzuru evinize taşıyor. Size de sadece tütsülerinizi, mumlarınızı ve dinlendirici müziğinizi hazırlayıp kendinizi “su ile gelen iyiliğe” bırakmak kalıyor.

www.vanucci-tr.com

Çok fonksiyonlu lavabolar
Serel Multifonksiyonel lavaboların, 53x53 köşe, 53x75 sağdan ya da soldan etajerli çeşitleri var. Tüm bu çeşitlerden dilediğiniz boyutlarda olanı seçerek birleştirebilir, çift hazneli lavabolar yaratabilirsiniz. Böylece, banyonuzdaki trafik azalacak, aynı anda iki kişi lavaboyu rahatlıkla kullanabilecek. Multifonksiyonel lavabolarla kullanılmak üzere tasarlanmış havluluklar, hem kullanım kolaylığı, hem de yer tasarrufu sağlıyor.

www.serel.com.tr

B+M-60 » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler