Plastik Kisa Haberler-F12

Yayın tarihi: 09.09.2009
Özay Cambro’dan mutfaktaki sessiz dostunuz

Mutfaktaki sessiz dostunuz
Saklama, taşıma ve servis işlemlerini aynı kapta gerçekleştirme imkanı sunan Özay Cambro polikarbonat gastronom küvetleri, şık tasarımları ve yüksek kapasitedeki dayanıklılıklarıyla kullanıcılarının gözdesi oluyor. Gastronom küvetler, kırılmaz polikarbon yapısıyla çatlamıyor, bükülmüyor, çizilmiyor ve ezilmiyor. -40 derece ile +99 derece arasındaki ısıya dayanabilen ürünler, kolay taşınabiliyor ve yemek masasında başka servis araçlarına ihtiyaç duymadan şık bir şekilde sunulabiliyor. İçine konulan gıdaların rengini ve kokusunu almaması, aynı gastronom küveti değişik gıdalar için kullanabilme avantajı sağlıyor. www.ozayservis.com.tr

Lux Plastik’ten pratik Reçelmatik
Plastik mutfak ürünlerinde değişik, şık ve pratik seçenekler sunan Lux Plastik, küçük ama becerikli ürünlerini Bosfor ve Avantage markalarıyla sunuyor. Ürün gamında enteresan ürünlere yer vermeye özen gösteren firma, yeni ürünü Reçelmatik ile sabah kahvaltılarında kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Firma Reçelmatik gibi diğer eğlenceli ve pratik ürünleriyle evkadınlarının beğenisini topluyor. Lux Plastik’in kendine özel tasarımlarıyla oluşturduğu özel ürünleri şıklığın yanısıra işlevselliğiyle önplana çıkıyor.
www.luxplastik.com  

Gondol’dan yeni erzak saklama kapları
Mutfağa dair her detayı düşünen Gondol, şimdi de erzak saklama kaplarıyla hayatı kolaylaştırıyor. Her evin ihtiyacı olan erzak ve saklama kapları, 0.50, 1.10 ve 2.20 litrelik boyutlarıyla sunuluyor. Hava almayan vakumlu kapaklarıyla ve işinizi çok kolaylaştıracak ölçekli gövdesiyle bu rengârenk ürünler,  koku yapmıyor ve yiyecekleri hijyenik bir şekilde saklamanızı sağlıyor. Erzak saklama kaplarının üst üste konabilmelerine izin veren tasarımları sayesinde mutfaktaki dağınıklığa da son verebilirsiniz.
www.gondolplastic.com

Cornfleks hazırlamak artık çok kolay
Cornfleks sevenlerin işini kolaylaştıracak Zicco Üçlü Cornfleks Aleti ile, anahtarı çevirerek ölçülü olarak kabınıza cornfleks koyabilir bittiğinde ise üstten doldurabilirsiniz. 35.5 santimetre eninde 40 santimetre yüksekliğindeki ürün, mısır gevreği, kuru bakliyat, kabuklu yemişler, şeker vb. yiyecekleri de ilk günkü tazeliğinde uzun süre saklama imkanı sunuyor. Şeffaf polikarbonat gövdeye sahip ürün, döner tablasıyla pratik kullanım sağlıyor.
www.bilgemutfak.com

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler