Plastik Kısa Haberler-F13

Yayın tarihi: 09.09.2009
Banat, insanların temiz, sağlıklı, mutlu bir hayat sürdürmeleri için güvenilir, kaliteli, pratik, çağdaş ürünler geliştirip sunarken, üstlendiği bu misyonu “Hayata Dair Tertemiz Fikirler” sloganı ile hayata geçiriyor

En estetik temizlik

 

İnsanların temiz, sağlıklı, mutlu bir hayat sürdürmeleri için güvenilir, kaliteli, pratik, çağdaş ürünler geliştiren Banat, üstlendiği bu misyonu ‘Hayata dair tertemiz fikirler’ sloganıyla hayata geçiriyor. Banat’ın bu doğrultuda üretip, piyasaya sunduğu mop seti, hem estetik görünümü, hem de kullanım kolaylığı sayesinde beğeni topluyor. Ergonomik tasarımlı bu mop seti kova, paspas, süzgeç ve saptan oluşuyor. Suyu boşaltırken kovanın rahat kavranmasını sağlayan bölmesi, su akışının kontrolünü sağlayan ağzı ve özel tasarlanan geniş ve dayanıklı süzgeci, paspastaki sıvının çok az güç kullanılarak sıkılmasını sağlıyor. Bu sayede de yer temizliği yorucu bir iş olmaktan çıkıyor.

www.banat.com.tr

 

Gondol’la yiyecekleriniz her zaman taze

 

Birbirinden fonksiyonel tasarımları ve her isteğe uygun boyut seçenekleriyle Gondol’un kilitli-kilitsiz saklama kapları, yiyeceklerinizi güvenle saklıyor. Gondol ürünleri hafiflikleri, açması kapaması kolay kapakları ve sağlamlıklarıyla sağlıklı yaşama önem veren, hayatın tadını çıkaran, günlük yaşamına yararlı ve hoş objeler sokmak isteyen herkese hitap ediyor. Firmanın tüm ürünleri bulaşık makinesi, buzdolabı ve mikrodalgaya girebiliyor. Dünyanın her yerine ihraç edilen Gondollar insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermiyor.

www.gondolplastic.com

 

Akay Plastik’le evler renkleniyor

 

Gerek tecrübesi gerekse son yıllarda yenilenen ürün çeşitleriyle Türkiye içinde ve uluslararası pazarda kendisine iyi bir yer edinen Akay Plastik, yaklaşık 300 çeşit ürünüyle ve canlı renk seçenekleriyle çıkıyor müşterilerinin karşısına. Tabaklık, kaşıklık, saklama kapları, badyalar, ekmeklik gibi mutfak gereçleri dışında temizlik grubu ve banyo grubu ürünleri de bulunan firma, tüm ürünlerinde gıda tüzüğüne uygun sertifikalı birinci sınıf kaliteli hammadde kullanıyor. Mahmutbey’deki fabrikasında yeni teknoloji enjeksiyon makineleriyle üretim yapan Akay Plastik, ayda ortalama 300 ton hammadde işliyor.

www.akayplastik.com.tr

 

Silikon kalıplarla kekler çok farklı

 

Silikon ürün gamında 40’ı aşkın ürün seçeneği bulunan ve her ürünün de farklı renk seçenekleri olan Zirve Zücaciye, mutfakta ve sofradaki tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Firmanın silikon ürünlerini başında kek kalıpları geliyor. Geçen yıla oranla kek kalıplarını büyük ölçüde çeşitlendiren firma, birbirinden eğlenceli şekillerdeki kek kalıplarıyla kullanıcılarının mutfağına keyif katıyor. Zirve’nin silikon kek kalıplarıyla misafirlerinize gerek stadyum şeklinde, gerekse şato şeklinde leziz kekler sunmanız mümkün.

www.zirvezuccaciye.com

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler