Gny Yeni Ürünleriyle Yeni Mekanında

Yayın tarihi: 09.09.2009
GNY yeni ürünleriyle yeni mekanında

GNY yeni ürünleriyle yeni mekânında

 

Sektörde 12 yıldır faaliyet gösteren GNY İthalat, İstoç 9. Ada’daki yerinden taşınarak 7. Ada’ya geçti. Yeni mağazaları ile birlikte yeniden yapılanan firma yetkililerinden Kemal İncirkuş, hediyelik için doğru yer olarak tanımladığı 7. Ada’da müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçladıklarını dile getiriyor.

 

Zücaciye sektöründe 12 yıldan bu yana yer alan GNY (Güney İthalat), hitap ettiği müşteri kitlesine daha rahat ulaşabilmek için İstoç 9. Ada’dan, 7. Ada’da bulunan yeni yerine taşındı.

İstoç’ta üç yıldan bu yana faaliyet gösteren GNY İthalat’ın geniş ürün gamında hediyelik, mutfak ve banyo ürünleri yer alıyor. Henüz Türkiye’nin tanımadığı yepyeni ve farklı ürünleri tercih eden firma, son dönemde yerli imalathanelerle de çalışmalar başlattı. Firma yetkililerinden Kemal İncirkuş, hediyelik eşya sektörü için doğru yer olarak tanımladığı 7. Ada’da, müşterilerine artık daha çok ürün çeşidiyle daha iyi bir hizmet sunmayı hedeflediklerini dile getiriyor: “İstoç’taki üçüncü yılımızda 7. Ada’ya taşınmayı tercih ettik çünkü hediyelik için doğru yer burasıydı. Müşterilerimiz bu bölgeye gelerek alışveriş yapıyor, 9. adadayken bize ulaşmaları daha zor oluyordu.”

GNY İthalat, dokuz kişilik bir ekiple çalışıyor. İthal edilecek ürünleri belirleyen firma sahibi Alaadddin Aksoy, İstoç’ta daha önce yer almamış ürünleri getirebilmek için kapsamlı bir araştırma yapıyor. Kemal İncirkuş: “Ürün seçimlerini Alaaddin Bey yapıyor. Artık yerli mallara da yer veriyoruz. Bizim için öncelikli olan İstoç’ta olmayan ürünleri sunmak. Yerli atölyelere giderek ürün alıyoruz ve en önemlisi artık kendimize özgü ürünler de yaptırıyoruz. Bu yeni uygulamaya 7. Ada’ya taşınmamızla birlikte başladık. Beğendiğimiz bir ürünü kendimize özgü farklı bir konsept ve yeni özelliklerle yaptırıyoruz. Şu an yeni nazarlıklar üzerinde çalışıyoruz. Bu ayın sonunda piyasada olacaklar” diyor.

GNY’nin ürün gamında mozaik grubu, polyester vazo grubu, porselen kahvaltı takımları, banyo takımları, tuzluk, sirkelik ve kupa grupları bulunuyor. Firmanın metal grubunda sunduğu kavanoz, tuzluk ve baharatlık grupları en çok talep gören ürünler arasında yer alıyor. Ayıca, plastik saatler, ithal sebzelikler, albüm grubu ve fırın tencereleri de ilgi görüyor.

İncirkuş: “Mozaik, vazo ve metal grubumuz her zaman çok ilgi görüyor. Hem çok sağlam, hem de çok şık ürünler, bugüne kadar hiçbir şikayet almadık. Daha kaliteli ve yeni modellerle sık sık değişiklikler yaparak ilerliyoruz. Özellikle siyah mozaik grubumuz bu yılın gözdesi. Bizden sonra başka firmalar farklı renklerini getirmeyi denediler ama bu başarıyı yakalayamadılar. Çok değişik bir ürün. Yarısı mozaik, yarısı inci olarak tamamen elle üretiliyorlar. Vazolar, şekerlikler, mumluklar ve çerçeve çeşitleri bulunuyor. Biz daha kaliteli, müşterilerimizi üzmeyecek, iade olmayacak ürünleri getirmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli” diyor.

Bir ay önce gerçekleşen taşınma ile yeni bir yapılanmanın içine giren GNY, personel ve ürün çeşitliliğinde yaptığı yeniliklerle müşterilerin taleplerine bundan böyle daha rahat ve daha hızlı yanıt verebilmeyi amaçlıyor. GNY olarak pazarlama konusundaki farklılıklarını da dile getiren Kemal İncirkuş: “Düzenli olarak müşterilerimizi ziyaret ediyoruz. İnternet sitemizden yeni ürünlerimizi gösteriyoruz, mesajlar, mailler atıyoruz. Onları tüm yenilik ve gelişmelerden haberdar ediyoruz. İnternet sayfamız sürekli güncelleniyor. İstoç’ta böyle bir hizmeti sunan çok fazla firma yok” diyor.

www.gnygift.com

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler