Habitat'ta Plastigin Keyifli Yüzü

Yayın tarihi: 09.09.2009
Plastiğin keyifli yüzü

Habitat’ta

 

Plastiğin keyifli yüzü

 

Habitat yepyeni plastik koleksiyonuyla sayfalarımızı süslüyor. Firmanın yeni koleksiyonunda plastik, sağlamlığı ve farklı formlara girebilen yapısıyla eğlenceli ve keyifli ürünlere dönüşüyor.

 

Habitat İlkbahar-Yaz ’09 Koleksiyonu’nun önplana çıkan tasarımları arasında, Lucca ve Hayley sofra takımları bulunuyor. Melaminden üretilen bu seriler, özellikle teknelerde, pikniklerde ve kumsallarda rengarenk tasarımları ve sağlamlıklarıyla yerlerini aldılar bile. Lucca ve Hayley serilerinde boy boy, rengarenk tabaklardan sefertaslarına sofranızın ihtiyacı olan her şey var. Sadie bardak serisi ise, kimyon rengi, opal mavisi ve mürdüm eriği renkleriyle Lucca ve Hayley sofra takımlarını tamamlıyor. Şarap ve şampanya kadehleri, meşrubat bardakları, kokteyl karıştırıcıları ve buz kıracaklarının da içinde bulunduğu bu bardak serisi, keyifli yaz partileri için şahane…

Habitat’in plastik malzemesinin tüm esnekliğini kullandığı bir diğer ürün grubu da, sandalyeler. İster rengarenk ve şeffaf, ister yalın ve mat olsun, Habitat’ta farklı tasarımlarıyla pek çok hafif ve şık sandalye bulmak mümkün. Yeni koleksiyonda, bu ürünlerin başında Tallnow, Sno ve Verdi geliyor.

www.habitatturkey.com

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler