King'den Cay ve Kahve Tutkunlarına

Yayın tarihi: 09.09.2009
KİNG K-8400 TEA MASTER DEMLİKLİ ÇAY MAKİNESİ

King’den çay ve kahve tutkunlarına…

 

Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikasıyla dikkatleri toplayan King, son dönemde ürün gamına eklediği yeni ürünleriyle öne çıkıyor.   

 

Türk tüketicisini çok iyi analiz eden King, kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek ürünleri ürün gamına ekliyor. Her geçen gün yenilenen firma, Türk tüketici profiline uygun ürünleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. ‘Her eve en az bir King’ sloganıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren firma, tercih edilir olmanın yolunun farklı olmaktan geçtiğinin bilinciyle fark yaratmayı hedefliyor. King, ürünlerine olan güveninin bir kanıtı olarak kullanıcılarına 4 yıl garanti hizmeti veriyor.

 

Keyifli çay saatleri

 

Paslanmaz çelik dizaynı ve ayarlanabilir termostatlı ısı kontrol düğmesi sayesinde çayı gerçek tadında içmenizi sağlayan ürün, çayı sürekli sıcak içebilme özelliği ve tek başına kettle olarak da kullanılabilmesiyle iki işlevi birden üstleniyor.

 

Muhteşem üçlü; çay-kahve-kettle

 

King, çay-kahve tutkunları için yepyeni üç ayrı kullanımlı bir ürün sunuyor. Günün her saatinde rengi ve kokusu mükemmel, gerçek tadında çay demlemek, sıcak tutma düğmesi ile çayı her zaman sıcak içebilmek ve köpüklü nefis kahveler yapmak artık çok pratik ve güvenli.

 

Türk Kahve Makinesi ile Inox Zarafeti

 

Türk Kahvesi’ne özel tasarlanan ürün, dört fincana kadar mükemmel köpüklü kahve pişirme kapasitesiyle hızlı ve pratik kahve ikramına olanak veriyor. Paslanmaz çelik, 360 derece dönebilen kablosuz taban, gizli rezistans gibi özellikleri sahip Kahvekeyfi, tüketicinin beğenisine sunuldu.

 

Mutfaklara bir kolaylık daha

 

Sessiz, sarsıntısız ve ısıya karşı dirençli paslanmaz çelik kullanım rahatlığıyla King Blendmix,  350 W motor gücüyle sağladığı sonuçlarla mutfakların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. 0.8 litre cam haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, blender aksesuvarları ve kullanım kolaylığıyla da beğeni topluyor.

 

Erkeklerin yeni gözdesi

 

King ile erkekler için de yeni bir dönem başlıyor. Tıraş, saç-sakal kesme ve burun kılı temizleme gibi birçok ürün fonksiyonu biraraya toplayan King’in yeni ürünü, erkek bakımını keyfe dönüştürüyor.

www.king.com.tr

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler