Hediyelik Kisa Haberler-F14

Yayın tarihi: 09.09.2009
Kancaev’den butik çalışmalar

Kancaev’den butik çalışmalar

 

Dünyanın birçok yerinden ve dünya fuarlarından özenle seçilen ürünler şimdi Kancaevin yenilikçi mağaza anlayışı ile biraraya geliyor. Şık, klasik/modern ve yalın bir tarz arayışında yaratıcı ve özgün alternatifler yaratan Kancaev, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarına ait ürünlerini de müşterileriyle paylaşıyor. Ev tekstilinden banyo ve aydınlatma aksesuvarlarına, hediyelik eşya ve zücaciyeden dekorasyona kadar geniş ürün yelpazesiyle seçkin firmalara ve mimarlara, dekoratörlere öncü ürünler sunan Kancaev, toptancılıkta da bir ilke imza atarak butik tarzı ürün seçimini ve pazarlamasını tek noktadan müşterilerine ulaştırıyor.

www.kancaev.com

 

Dört mevsimlik hediyeler

 

Ev için gerekli tüm ürünlerini banyo, mutfak, ev tekstili, aksesuvar, takı ve ev giysileri olmak üzere 7 ayrı kategoride toplayan Dört Mevsim her zevke hitap edebilen özgün hediyelik seçenekleriyle de öne çıkıyor. Mayadrom Akatlar, Habitat ve Bebek’de sevenleriyle buluşan yaratıcı marka, 15TL`den 1000 TL’ye uzanan geniş bir fiyat skalasına sahip.

www.simplelifehome.com

 

Altan Hediyelik yazlıklarını çıkarttı

 

İngiliz Leonardo Collection’ın Türkiye distribütörü olan Altan Hediyelik satışa sunduğu Leonardo imzalı ürünleriyle yaza da damgasını vuruyor. Firmanın geniş ürün skalasında bahçe süslemelerinden rengarenk biblolara pek çok ürün bulunuyor. Yaz aylarında özellikle tercih edilen bahçe gruplarındaki ürün gamında cücelerden kaplumbağalara, fotoselli ürünlerden mumluklara, çok kapsamlı çalışan Altan Hediyelik, ürün seçiminde Uzakdoğu’yu değil, Avrupa’yı tercih ediyor.

www.altanhediyelik.com

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler