Hediyelik-Plastik Giris-F14

Yayın tarihi: 09.09.2009
HEDİYELİK

HEDİYELİK

 

Doğrul ailesinin kurup hayat verdiği, bugün 20 ülkeye ihracat yapan küçük ama dev firması Deria ahşabın sıcaklığı, camın zarafeti ve derinin estetik dokusunun birleştiği ürünleriyle öne çıkıyor. Deria ürünleri arasında deri kaplı tavlalar, nakışlı örtüler, amerikan servisleri, tepsiler, runner’lar, şaraplıklar ve peçetelikler bulunuyor.

Denteks Kimya’nın ürettiği Rainbow Color Flame marka renkli alevler bulundukları ortamı dört farklı renk seçeneğinde aydınlatabiliyor. Ürün tek başına ambiyans yaratma imkanı sunuyor.

Süleyman Soykırlı Genleştirilmiş Ürünler San. A.Ş. Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilen deri görünümlü ahşap Sosyete Tepsisi satış rekorları kırıyor.

İtalya’nın kırtasiye-hediyyelik devlerinden C’art birbirinden neşeli ürünleriyle İstanbul’da. Kalemden koltuğa geniş bir ürün yelpazesi sunan C’art yüz yıllık bir geleneğin görkemli sonucu…

Türkiye’den çıkan ilk tasarımcı oyuncağı ‘Robolucha’ dünya çapında satışa sunuldu. Oyuncağın genç tasarımcısı Derin Çiler  çok farklı dallarda üretim yapıyor.

 

 

PLASTİK

 

Mobilya kilidi ile başlayan ve bugün birbirinden renkli ve keyifli dekoratif aksesuvarla yoluna devam eden Çebi Design sektöre yeni soluk katıyor.

Plastik sektörünün genç ama deneyimli ismi Evren Plastik ve Melamin perakendenin yanısıra otellere yönelik olarak ürettiği melamin açık büfe ve servis ürünleriyle dikkat çekiyor.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler