Plastik Kisa Haberler-F14

Yayın tarihi: 09.09.2009
Habitat yaza hazır

Habitat yaza hazır

 

Habitat’ın 2009 yazına özel ‘Bee’ serisi parti sofra takımları, cıvıl cıvıl renkleri ve dayanıklı yapıları ile plaj ve bahçe keyiflerinizin tamamlayıcısı olmaya hazır. Kabartmalı, petek desenli polikarbonat salata kaseleri, bardaklar ve tabaklar kullanım kolaylıklarının yanısıra bulaşık makinesine de girebiliyor.

www.habitatturkey.com

 

Muji’den pratik çözümler

 

Yaşam çözümleri tedarikçisi Muji, gündelik yaşamı fonksiyonel ürünleriyle kolaylaştırıyor. Muji mağazalarında kırtasiyeden mobilyaya, basit mutfak eşyalarından seyahat aksesuvarlarına, kozmetik ürünlerinden giysilere, kamp malzemelerinden oyuncaklara kadar hayatın her anını kapsayan 1.200 farklı akılcı, işlevsel tasarım ürünü yer alıyor.

Buzdolabında yatar durumdaki içecekleri akıtmadan muhafaza edebilen yatar sürahi

Japonların yer israfını engellemeye dair akılcı çözümlerinden biri...

www.muji.com.tr

 

Joker Maxitoys’tan yepyeni bahçe oyuncakları 

 

Yaz sıcaklarıyla birlikte bahçe keyifleri de artıyor. Sizler arkadaşlarınızla bahçede keyif yaparken çocuklarınız da Joker Maxitoys'un  ‘Oyun Evi’nde evcilik oynayabilecek ve eğlenceli dakikalar geçirecekler. Tamamen plastik malzemeden yapılmış oyun evinde çocuklarınız neşeli saatler geçirebilirler. 299 TL 'den satışa sunulan oyun eviyle çocuklarınız  yazın bahçe keyfinin tadına varacak.

www.joker.com.tr 

 

Gültaş’tan sofraları renklendiren melaminler

 

Yaklaşık 10 yıldır melamin üzerine faaliyet gösteren Gültaş Melamin, sofra ve mutfak ürünlerinde kendine özgü model ve desen koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Gültaş Melamin’in ürün gamında mutfaklarda ve sofralarda kullanılan tepsiler, kaseler, çay tabakları, kahvaltılıklar, kayık tabaklar gibi tüm ürünler bulunuyor. Yaklaşık 45 ayrı model ve 11 ayrı desenle çalışan firmanın ürün çeşidi yaklaşık olarak 450’yi buluyor.

www.gultasmelamin.com

 

UTA’dan cam şıklığında kırılmayan bardaklar

 

Tabak kırılmalarına son veren Plate Mate Banket Arabaları’nın Türkiye Distribütörü UTA, yeni distribütörlüğüyle bardak kırılmalarına da son veriyor. Polikarbon şampanya ve şarap kadehleri hiball, long drink, tumbler bardak çeşitleri, çay kahve kupası ve dondurma kupu gibi ürün modelleri, hem havuz başlarında, hem de catering organizasyonlarında kırılmaz özelliği ve camsı görünümüyle birlikte sunmayı sağlıyor. Tamamı bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilen ürünler, ayrıca geri dönüşümlü ve doğa dostu… Ayaklı kadehler de dahil olmak üzere yere düştüklerinde kırılmayan bardaklar, camın şıklığını kırılmamanın avantajıyla birleştiriyor. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın izniyle ithal edilen ürünler, Avrupa ve Amerika Gıda ve İlaç Kurumlarının kriterlerine uygun olarak üretiliyor.

www.uta.com.tr

 

Bursev’de yenilikler devam ediyor

 

Bursev Plastik, 2009 yazında da yine kaliteli, pratik ve kullanışlı ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Firmanın yeni ürünlerinden Katlanır Tabure, maksimum 120 kg taşıma kapasitesi ağırlıklara meydan okurken, pratik kullanımı, katlanabilirlik özelliği, şirin renkleri, yer kaplamaması gibi avantajlarıyla fark yaratıyor. Mutfak grubunda Kilitli Saklama Kapları, mikrodalga fırında kullanılabilmesinin dışında, kendine kas kilitleme mekanizmasından dolayı daha az yer kaplama özelliğine sahip. Benzer özelliği taşıyan Pedallı Çöp Kovası serisi de, iç içe geçen 4 farklı ebattaki kovanın sadece 0,07 m3 yer kaplaması ile ithalatçı ve yerli firmaların gözdesi olmaya devam ediyor. Firmanın ürünlerinden Kiler Raf, kolay kurulumu ve birbirine eklenerek istediğiniz uzunlukta raf grubu elde etmeye imkan sağlayan tasarımı sayesinde daha uzun yıllar hizmet edeceğe benziyor.

www.bursevplastik.com

 

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler