Porselen - Kisa Haberler-F14

Yayın tarihi: 09.09.2009
Porland’tan farklı bir ‘Perspective’

Porland’tan farklı bir ‘Perspective’

 

Dünya standartlarındaki kalitesiyle sofralarınızı şölene dönüştüren Porland Porselen, yeni bir seriyi kullanıcılarıyla buluşturuyor. İngiltere'de dünyaca ünlü Studio Levien tarafından tasarlanan ve farklı çizgilere sahip ‘Perspective’ serisi, birbirini tamamlayan parçalar düşüncesi üzerine kurulmuş. Sıradışı görünümüyle henüz tasarım aşamasındayken dahi Londra'daki ilk sunumda büyük beğeni toplayan Perspective serisi, alışılagelmiş kare ve üçgen formların dışında, farklı geometrik şekli ve birbirini tamamlayan parçalarıyla sofralara yeni bir ‘Perspective’ kazandırıyor. Öte yandan kullanıcılarının sağlığını da düşünen Porland Porselen, kurşun kadmiyum içermeyen ürünleriyle, kanserojen maddelere karşı insanlığı korumayı hedefleyerek, Bilecik Tesisleri’nde tüm dünyaya en sağlıklı, en dayanıklı, en güvenilir ve en modern çizgileri taşıyan sert porseleni üretmek için çalışıyor.

www.porland.com.tr

 

Sofralarda Günebakan Şıklığı

 

Villeroy&Boch, modern kent yaşamıyla country tarzını pastoral renk ve formlarla buluşturuyor. Helihanthos ile sofralara baharı çağıran Villeroy&Boch, ayçiçeklerinin enerji ve değişimini romantik bir köprüyle şehre taşıyor. ‘Helihanthos’; kusursuz estetik formu ve beyazın asaletiyle büyüleyen ‘Urban Nature’ serisine günebakan çiçeklerinin eşlik etmesiyle ortaya çıktı. Serinin renk kullanımındaki canlılık ve neşe, 21. yüzyılda kent insanının özlediği kır yaşantısını evlere davet ediyor. Renk kullanımındaki iştah açıcı cömertlik, beyazın en yalın formunu ruhunda taşıyan Urban Nature serisi ile kombinlenebiliyor.

www.villeroy-boch.com

 

Habitat - DHS ortak yapımı; Umbra Serisi

 

Habitat İlkbahar-Yaz 2009 Koleksiyonu’nda yer alan Umbra sofra takımı serisi, Habitat ile Design House Stockholm’un ortak projesinin ürünü. DHS’un Habitat için özel olarak tasarladığı bu sofra takımı, toprak seramikten üretildi. UMBRA serisi, zengin seçenekleri ve siyah ve beyaz sırlı alternatifleriyle, hem rustik, hem de yalın ve modern sofralara şıklık katıyor.

www.habitatturkey.com

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler