Villeroy&Boch Sıklıgı Caddebostan'da

Yayın tarihi: 09.09.2009

Villeroy&Boch şıklığı Caddebostan’da

 

Türkiye distribütörlüğü Eczacıbaşı tarafından yürütülen dünyaca ünlü marka Villeroy&Boch, Levent Kanyon’da bulunan mağazasının ardından ikinci şubesini Anadolu Yakası’na açtı. Caddebostan’da bulunan şubenin açılışı 20 Mayıs’ta gerçekleştirilen özel bir davetle duyuruldu.

 

Yepyeni ürünleri ile bu sezon da göz kamaştıran sofra şıklıklarına imza atmayı sürdüren dünyanın köklü ve tanınmış sofra ürünleri markası Villeroy&Boch, ikinci mağazasını Bağdat Caddesi Caddebostan’da açtı. 20 Mayıs’ta düzenlenen özel bir davet ile gerçekleştirilen açılışa pek çok tanınmış isim de katıldı.

Villeroy&Boch CEO’su Frank Göring ve Eczacıbaşı Topluluğu CEO’su Dr. Erdal Karamercan’ın hazır bulunduğu davette konuklar özel bir trionun verdiği keyfili konserle klasik müzik dinlediler. Yeni bir mağaza açmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten firma CEO’su Frank Göring, “Eczacıbaşı ile işbirliğimizin, Villeroy&Boch markasının Türkiye’deki başarısına çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum”  şeklinde konuştu.

Eczacıbaşı Topluluğu CEO’su Dr. Erdal Karamercan da, açılacak yeni mağazalarla Villeroy&Boch ürünlerini daha geniş tüketici kitlelerine ulaştırmayı hedeflediklerini dile getirdi. Levent Kanyon’da açılan ilk mağazası ile Türk tüketicilerinden yoğun bir ilgi gören Villeroy&Boch Sofra Ürünleri, farklı tarzlardaki geniş ürün yelpazesi ile her türden zevke hitap ediyor.

Kır ile kent yaşamını buluşturan, pastoral hayatın doğal temalarını sofralara taşıyan ‘Country’, önemli davetlerin vazgeçilmezi ‘Classic’ ve modern yemek trendlerinin ihtiyaçlarına cevap veren farklı tasarımıyla ‘Metropolitan’ konseptlerinin yer aldığı Villeroy&Boch mağazalarında 260 yılı aşkın bir süredir sektörde yer alan köklü markanın birbirinden farklı ürünleri tüketicileri bekliyor.

 

1920’ler Vivian’la Geri Geliyor

 

Villeroy&Boch’un yeni serisi ‘Vivian’da yeni mağaza ile birlikte sergilenen ürünler arasında yer alıyor. 1920’lerin moda ve sanat akımı Art Deco’yu egzotik çizgilerle harmanlayarak, günümüz sofralarına farklı bir zarafet getiren seri, bu özel dönemin ruhunu masalarınıza yansıtıyor. Villeroy&Boch’un, 1920’lerin stil ve ruhuyla bezediği Vivian serisinde, lüks, yaşama sevinci ve görkem duygularını ifade eden zengin desenler göze çarpıyor.

Vivian Sofra serisinde, çağrıştırdığı ihtişamın tamamlayıcısı olarak altın, ceviz ve fildişi renkler tercih edilmiş. Ceviz renkli çiçeklerin altın bordürlerle sarmalandığı ‘Vivian Tobacco’ deseni, ayrıca yardımcı desen olarak sıcak fildişi tonuyla bezenmiş ‘Vivian Bourbon’, Vivian’ı kendine özgü bir sofra takımı yapan ayrıntılardan bazıları…  ‘Vivian Gold’ deseni ise yemek tabakları, çorba kaseleri, ekmek tabakları ve yuvarlak kahvaltı tabaklarında kullanılmış. Bone China porselenden imal edilen Vivian, bulaşık makinelerinde de rahatlıkla yıkanabiliyor. Bu özel seriyi Villeroy &Boch’un Kanyon ve Caddebostan şubelerinde bulabilirsiniz.

vb.caddebostan@eczacibasi.com.tr

 

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler