Tam Bir Yaz Şarabı

Yayın tarihi: 09.09.2009
Tam bir yaz şarabı

Tam bir yaz şarabı

İtalya’nın ünlü şarap firmalarından Cielo&Terravini’ye ait olan Pinot Grigio Blush, pembe şarap kategorisinde yaz aylarının en çok tercih edilen roze şarapları arasında yer alıyor. Cielo Blush, hafif içimi, meyvemsi ve hoş kokusuyla, ağızda narin, kalıcı bir tat bırakıyor. Aperatif ve hafif yemeklerle servis edilmesi önerilen bu ürünü seçkin restoran ve marketlerde bulmak mümkün…

www.bt-sm.com

Ozmo Ogopogo’yu sunar…

Ozmo dünyasının eğlencesini şirin ayıcık şekilli keki ile birleştiren Ogopogo,

küçük kekseverlerin gönlünü fethediyor. Ayıcık kekin içindeki yoğun çikolata dolgusu ile de tatlı bir sürpriz sunan Ogopogo, çocukları lezzetli bir maceraya davet ediyor. Ozmo Ogopogo’nun her paketinde bir bardak sütten alınan miktara eşit kalsiyum ve fosfor bulunuyor.

www.ozmo.com.tr

 

İdol’den dört yeni şarap

İdol Şarapları, Ege Bağları serisinden dört yeni ürünü tüketicilerle buluşturdu. Organik bağcılık yöntemleriyle Türkiye’de ilk defa ve sadece İdol Bağları’nda yetiştirilen Chenin Blanc ve Viognier (beyaz), Tempranillo (kırmızı) üzümlerinden yapılan monosepaj şaraplar dışında birde Tempranillo-Shiraz kupajından yepyeni bir roze üretti. Bu özgün şarapların bir başka önemli özelliği ise kullanılan üzümlerin tazelik ve canlılıklarını korumalarını sağlamak için gece serinliğinde hasatlarının yapılması.

www.idolsarap.com.tr

 

Çekmeceli çikolatada yenilik

Herkesin çocukluk hatıralarında özel bir yeri olan Ülker ‘Çekmeceli çikolata’, fındık ve Antep fıstığı lezzetleri ile buluştu. Türk tüketicisinin çikolataya en çok yakıştırdığı fındık ve Antep fıstığı ile zenginleşen lezzet kutusu Ülker Çikolata, size çocukluğunuzu hatırlatacak, çocuklarınızın da favorisi olacak.

www.ulker.com.tr

 

Dankek Magma’dan yeni ‘Mini Paket’

Kek pazarındaki uzmanlığı ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Dankek, Çikolatalı, Karamelli, Fındıklı ve Karma çeşitleriyle yepyeni Dankek Mini Magma’yı tüketicilerin beğenisine sundu. Kek kategorisinde bir ilk olan karma paket ile Dankek Mini Magma Çikolatalı, Karamelli ve Fındıklı 3 lezzeti birarada sunarak fark yarattı…

www.ulker.com.tr

 

Bir değişiklik yap

Türkiye’nin ilk buğday biralarından Gusta, birada farklı lezzetlerden hoşlananlar ve yenilikleri keşfetmeyi sevenler için Gusta Dark’ı üretti. Özellikle Almanya’da yaygın olan ve Dunkel Weissbier olarak bilinen dark buğday birası Türkiye'de ilk defa biraseverlerle buluşuyor. Yeni tatlara açık bira tutkunları Gusta Dark’ın kremamsı köpüğü ve koyu rengi ile biranın zengin kültürünü yaşama fırsatı bulacaklar.

www.gustabira.com

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler