Akrep Burcunun Arkadaşlığı

Yayın tarihi: 11.07.2006

BURÇLAR KUŞAĞININ EN HEYECANLI VE KISKANÇ ARKADAŞLARIDIR. GİZLİLİĞİ PRENSİP EDİNMİŞ AKREPLER, ARKADAŞ EDİNMEK İÇİN HİÇ ACELE ETMEZLER. KENDİLERİNİ UZUN SÜRE ANLATMAZLAR, AMA ARKADAŞLARI HAKKINDA HER ŞEYİ ÖĞRENMEYİ BAŞARIRLAR.

Kıskanç ve Heyecanlı

Genelde kavgacı ve agresif yaklaşımlarıyla dostlarını dış etkilere karşı koruma içgüdüleri gelişmiştir. Arkadaşlarıyla rekabetten hoşlanırlar. Onlarla her konuda yarışmak hoşlarına gider. Çok iyi dert dinleyici olmalarına rağmen genellikle kendileri hakkında konuşmaktan pek hoşlanmazlar. Üzüldükleri zaman yanlarında dostlarını bulmak isterler.

Onları üzenlerden intikam almak için peşlerine düşebilirler. Onlara sataşanların başına beklenmedik olaylar gelebilir. Ne kadar yakın arkadaşı da olsanız, sizi bir anda defterlerinden silebilirler. Geçinilmesi zor kişilerdir. Arkadaşları genelde onlardan korkarlar.

Arkadaşlığını kazanmak çok zordur ama bir kez elde edildiğinde kimsenin sırtı yere gelmez. Okul yıllarında en sevdikleri sıra arkadaşlarının disiplin suçunu üstlenecek kadar onlara yürekten bağlıdırlar.

Kendi grupları olan Su burçlularla iyi geçinirler. Hava gruplarının yaklaşımları ve hayat görüşleri onlara çok yabancı ve uzak gelir. Uzun süreli arkadaşlıklar kuramayabilirler.

Ateş gruplarını kendilerine yakın görürler. Ama Ateş’in ısısı, dostluk söz konusu olunca, bir süre sonra onları rahatsız etmeye başlar. Toprak gruplarıyla fikirleri uyuşur. Yılların eskitemediği en iyi dostları genelde Toprak burçlulardan çıkar.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler