Akrep Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Yayın tarihi: 11.07.2006

AKREPİ NASIL TANIYACAKSINIZ

SÜREKLİ YARIM ELMASINI ARAYAN AKREPLER, KARŞISINDAKİNİ İNCELER, SÖYLEDİKLERİNİN ÖTESİNDE ANLAM ÇIKARIR, ÖZELLİKLE ZAYIF NOKTALARI HEMEN KEŞFEDER. KARŞISINDA OTURAN KİŞİNİN HAYALLERİNİN PRENS VEYA PRENSESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSA, TÜM VÜCUDU ACİL SİNYALİ VEREREK ÇALIŞMAYA BAŞLAR. KARŞISINDAKİ, BU GARİP KİŞİNİN KENDİSİYLE İLGİLENİP İLGİLENMEDİĞİNİ ANLAYAMADAN O, AMACINA GİDEN YOL İÇİN UYGUN BİR OYUN TAKTİĞİ GELİŞTİRMİŞTİR BİLE.

 

Gizemli Bir Yaklaşım

GİYİM STİLİ

 

Kişiliklerindeki gizem, giyim tarzlarından belli olur.

 

Deri kıyafetler, Akrepler arasında en popüler olanlarıdır. Ucuz ya da pahalı olsun aldıkları kıyafetlerde siyah rengi kullanarak mistik bir tarzda giyinmeyi severler. Kadınları da erkekleri de dar pantolonlar, ince bluzlar, ipek çoraplar, çekici iç çamaşırları dolaplarından eksik etmezler.

 

 

Onlar için yumuşak dokulu kumaşlar çok önemlidir. Saten ve kadife dizaynları da tercih edebilirler. Elbiselerinin, vücut hatlarını belli etmesi hoşlarına gider.

 

YÜZ YAPISI

 

Derin bakışları ile sizi rahatsız ediyorsa o bir Akrep’tir.

 

Açık alınlar, delici bakışlar, oval bir surat Akrep’in yüz şeklini tanımlayabilir. Çeneleri genellikle köşelidir.

Dudaklar dolgun, her an bir şeyler söylemeye hazır bekler. Elmacık kemikleri çıkık ve

köşeli çeneleri ile karakteristik bir yüze sahiptirler. Akrep kadınları donuk fakat seksi bakışlarla etrafını çabuk etkileyebilir. Akrep erkeği ise bir kadını kolayca kandırabilen bir edayla gülümseyebilir.  Saçlarına çok önem veren Akrepler saçlarını her zaman bakımlı tutarlar.

DİKKAT!

Unutmayın Yükselen burcunuz Akrep ise, bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

VÜCUT

 

Akrepler’in yürüyüşleri ilgi çekicidir.

İki tip Akrep vardır. Zevkine ve sefasına düşkün, vücuduna değer vermeyen, midesine düşkün,  hafif kilolu yaşlandıkça vücutlarının şekli kolayca bozulan bir tip. Bir de bunun tam aksine spor merkezlerinden ve güzellik salonlarından çıkmayan, aşırı bakımlı ikinci tip. Aldıkları bir kilo bile onlar için çok önemlidir. Kendilerini bunalıma sokarlar.

Yüzlerinde oluşacak her çizgi için bıçak altına yatmaktan çekinmezler. Seksî, yürüyen Akrep kadınlarının en belirgin özelliği, kalçalarını sallamalarıdır. Erkekleri ise o kadar dikkat çekicidirler ki “dünyayı ben yarattım” dercesine yürürler.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler