Akrep Burcunun Aşk ve Evlilik Uyumu

Yayın tarihi: 11.07.2006

BİR İLİŞKİYİ VÜCUTLARINDA VE KALPLERİNDE AYNI ANDA YAŞARLAR. HEPSİ YA DA HİÇBİRİ, BİLDİKLERİ TEK ŞEYDİR. AKREPLER GÜÇLÜ İHTİRASLARI VE AŞKA OLAN İNANÇLARIYLA DİKKAT ÇEKERLER.

 

Hepsi ya da Hiçbiri

 

Pek çok Akrep, dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzularını başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü kapmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar.

 

Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir seks hayatı ile ilişki anlam kazanır.

Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akrep’le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Deneyimleriniz size bu konuda yol gösterecektir.

 

Duygularında ciddidir ve başkalarının fikirlerine saygı duyarlar. Eğer bir Akrep ile

birlikteliğiniz varsa bunu her zaman korumaya çalışın.

 

EVLİLİK YAŞAMI

 

Akrep’in evlilik kararı alması uzun zaman alabilir...

Pek çoğu kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili, dikkatli, sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler. Birlikte olduğu kişiyle fiziksel, duygusal ve malî açıdan bir ahenk yaratmaya çalışır. Her zaman evliliğini korumak için elinden gelen yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha da güçlenir.

 

Su grubu Akrep’in güçlü duyguları nedeniyle iyi bir ilişki kurabilir. Pek çok mutlu beraberlik Su grubu ve Akrep birlikteliğinden doğmaktadır. Aralarında her zaman konuşulmadan oluşmuş bir saygı ve itina vardır. Akrep’in Toprak grubuyla da ilişkileri olumludur. Ortak bir yolları olması ve pratik düşünmeleri bu ikili için güven vericidir. Ahenkli ve uygun birliktelik açısından şansı çok yüksektir. Hava duygularını Akrep için akılcı bir hale sokmalıdır, aksi takdirde bu birliktelik hiç uygun olmayacaktır. Akrep burcu Ateş grubunun enerjisinden çok etkilenir ve aralarında her zaman güçlü bir çekim vardır. Aralarında büyük fırtınalar oluşabilir.

 

Evli Akrep kadınları zeki, esrarengiz ve hırslıdırlar. Aynı anda hem ailesi hem de  kariyeri ile ilgilenecek kadar enerjiye sahiptir. Evli Akrep erkekleri ise güçlü, dürüst ve karizmatiktirler.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler