Yükselen Akrep Burcu

Yayın tarihi: 11.07.2006

AKREP YÜKSELENLİLER DERİN BAKIŞLARI VE DOĞAL MANYETİZMALARI İLE KARİZMATİK KİŞİLERDİR. BU TİPLERİN DÜŞMANLARINA KARŞI DOĞAL KALKANLARI VARDIR. EN ZOR DURUMLARDA BİLE KONTROLLERİNİ KOLAY KAYBETMEZ, MEŞHUR AKREP İĞNESİNİ GEREKTİĞİ ZAMAN DEVREYE GİRECEK ŞEKİLDE HER ZAMAN HAZIR TUTARLAR.

 

Doğal Bir Manyetizma

 

ÜNLÜLERİ:

 

Fidel Castro

Mata Hari

Maria Callas

Sigmund Freud

Adolph Hitler

Michael Douglas

Client Eastwood

Ronald Reagen

Yul Brynner

Julia Iglesias

Grace Kelly

Gianni Versace

Claudia Schiffer

 

 

Julio Iglesias

 

Tepkilerini ve düşündüklerini ortaya dökmedikleri için, sakladıkları gizli dünyalarında onlara ulaşabilmek neredeyse imkânsızdır. Anlaşılması güç, gizemli davranışlarıyla gizliliğe çok önem verdikleri için,en açık davrananlarının bile mutlaka kilit altında sakladıkları kendilerine

ait sırları vardır.

 

Sık sık yanlış anlaşılırlar. Kendilerine çok güvenir, içlerinde fırtınalar da kopsa, yüzeyde sakin kalmayı başarırlar. Hafızaları çok kuvvetli olduğu için hiçbir şeyi unutmazlar. Şüpheci ve eleştirici bir tavır içinde bulunmaları, ilişkilerini zorlaştırabilir. Her burcun, negatif ve pozitif yönleri vardır. Fakat söz konusu Akrep olunca bu iki uç iyice aşırı noktalara doğru uzanır.

Hayatında griye yer yoktur.

Her şey ya siyahtır ya da beyaz...

 

Dondurucu bakışlarıyla insanın kanını dondurabilir, bir kişiyi ya da bir olayı anında analiz eder, bir kanıya ulaşırlar. Tespitleri insanı şaşırtacak kadar doğrudur. Genelde burcu ya da yükseleni Akrep olanlar, cinsellikle fazlasıyla ilgili olmakla suçlanır. Bu tamamen doğru değildir.

Akrep, istediğini almasını bilir ve alır.

Ama bunun, abartıldığı gibi bir kişilik sorunu olduğu söylenemez.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler