Ateş Grubu Kiminle Anlaşıyor

Yayın tarihi: 13.07.2006
Ateş Grubu Kiminle Anlaşıyor
Ateş Grubu Kiminle Anlaşıyor?

 

ATEŞ-ATEŞ

 

Ateş grupları karşılaşınca, yüksek ve sıcak alevleriyle, ya kendi kendilerini yaktıkları için sönerler, ya da karanlığı aydınlatarak korku ve olumsuz düşünceleri ortadan kaldırırlar. Ateşin aynı güçte ısı yaymasını sağlamak bazen problem yaratabilir.

 

ATEŞ-TOPRAK

 

Ateş ve Toprak grupları karşılaşınca, içten gelen bir patlama olabilir.  Dış etkiler olmadıkça toprak yerinde durur. Ateş burçları her zaman  yükseklere ulaşmaya çalışır. Toprak, ateşe dayanıklıdır. Yansa bile tümüyle yok olmaz. Ayrıca toprak, ateşin alevleri için sağlam bir temel de sağlar. Ancak fazla toprak, ateşi söndürür. Toprak grubu büyük bir ihtimalle inatçılığını partnerine kanıtlamaya çalışacaktır.

 

ATEŞ-HAVA

 

Ateş ve Hava grupları karşılaştığında hava, ateşi üfleyerek daha parlak yanmasını sağlayabilir. Bu durum ya coşku ve heyecan, ya da tutku ve öfke yaratır. Fazla ateş, havadaki oksijeni yok ederek nefes almayı güçleştirir. Fazla hava ise ateşi söndürebilir. Her ne kadar Hava grubu, Ateş’in ihtirasını paylaşmasa da birbirlerini

büyüleyici bulabilirler. Başarı dolu bu ilişkide çok iyi vakit geçirebilirler. İlişki zamanla güçlendiği takdirde daha mutlu olabilirler.

 

ATEŞ-SU

 

Ateş ve Su grupları karşılaştığında ateş, suyu kurutabilir, ya da tersine su, ateşi söndürebilir. Bu nedenle ancak içgüdüsel olarak bu gruplar birbirinden korkar ve saygı duyarlar. Bilinçaltında ikisi de birbirlerini yok edebileceklerini bildiklerinden

tehlikeyi sezerler. Su grubu, öfke ve gözyaşlarını belli etmekte zorlanır ama çok ihtiraslı bir birliktelik olabilir. Başlangıçta mükemmel giden birliktelikleri, Su grubunun duygusallığı yüzünden, zamanla problemler artabilir.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler