BALIK ERKEĞİ

Yayın tarihi: 11.07.2006
BALIK ERKEĞİ
BALIK ERKEĞİ

 

GÖZLERİYLE DİKKAT ÇEKER, AKREP ERKEĞİNİN

AKSİNE BAKIŞLARI RAHATSIZ EDİCİ DEĞİLDİR! 

GÖZLERİ KALBİNİN DERİNLİĞİNİ YANSITIR.

SANKİ UZAK UFUKLARA BAKAR GİBİDİR.

VÜCUTLARIYLA PEK DİKKATİ ÇEKMEZLER.

 

Muhteşem Aşıklar

 

Balık erkeklerinin vücutları narin ve zariftir. Bazılarının omuzları geniş olabilir. Genelde kolları uzun ve güçlüdür. Yürüyüşleri ise bir denizci edasına benzer, hafif sallanarak yürürler.

 

Hayalleri büyüktür, kolay beğenmez. Utangaç, kırılgan yapısıyla, duyguları çabuk değişebilen bu erkeğin arzuladığı kadını bulmak için epey dolaşması gerekebilir.

Bazen garip davranışlar içine düşer. Genelde eşiyle ilgilidir fakat birdenbire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gidilmemeli, gizliliğe gösterdiği özene saygı

duyulmalıdır. Aksi takdirde iyice içine kapanarak, iç dünyasının kapılarını bir daha açmamak üzere kapatır.

 

 

 

Balık erkeği oldukça duygusaldır. Romantizm arayan kadınların aradığı muhteşem bir aşıktır.

O, dünyaya eşini mutlu etmek için gelmiş olduğuna da inanır.

Sevecen bakışlarıyla karşısındakinin ruhuna girmeyi başarır, dilini öğrenerek ona istediği gibi hitap eder. Sevecen kollarında sıcaklığını hissetmemek zor gibidir!

 

Özel günleri unutan Balık erkeğine az rastlanır. Oldukça ince düşüncelidir.

 

 

EMELLERİ BÜYÜKTÜR...

 

Birlikte olduğu kadından çok şey ister. Genelde almadan vermeyi sever. Çoğu zaman da bu huyunu istismar eden kadınlar onu bulur. Bir anda pesimist olup duygularının karşılığını alamayacağı düşüncesiyle kendini hayatın akışına bırakabilir. Bu nedenle kırılan kalbinin parçalarını sık sık ortalıktan toplaması gerekebilir.

 

Balık erkeğinin çapkın olduğu söylenebilir. Üstelik haritasında Venüs ve Mars çok aktifse daha iyisini, daha güzelini bulmak için kadından kadına koşabilir. Her kadında bir güzellik bulabilir. Aşktan vazgeçemez. Aradığını bulduğu zaman ona dünyanın

en nadide sanat eseri gibi davranır.

 

Onun yanında her kadın kendisini kraliçe gibi hissedebilir. Balık erkeklerinin gelişmiş hayal güçleri yatak odalarını harikalar diyarına çevirebilir. İlginç fantezileri vardır. Haritasında sert etkileşim varsa cinselliğe

çok düşkün olabilir.

 

 

 

Bu duygu yüklü ama biraz sorumsuz, kolay kırılan, anlaşılmaz adam kendisine destek olacak güçlü ve anlayışlı bir kadın arayışı içindedir. Eşi de romantik olmalıdır. Ona karışmamalı, en küçük hatasına dırdır etmemelidir. Onun moralini ve enerjisini yükseltebilen biri ile mutlu olabilir. Onu gerçekten anlayan bir kadınla evliliğe katlanabilir. Genelde çocuklarına çok düşkün olduğu söylenemez.

 

Eşiyle çıkan en büyük sorun, çocukların bakımı ve eğitimi olabilir. Sorumluluk almayı pek sevmezler. Çocuklarıyla ilgili sorumlulukları üstlenen Balıklar’ın genelde Satürn veya Plüton açıları dengelidir.

 

 

İŞ HAYATI

 

Bir şairin ruhuna sahiptir. İş ve ev yaşamında herkese nükteler yapıp, şairane konuşmalarıyla herkesin kalbini çalmayı başarır. Güzel konuşabilir. Venüs de destekliyorsa sesi güzel olur. Genelde sanatla ilgili yaratıcı işleri tercih eden Balık erkekleri, en çok bir müzik dalıyla veya modayla ilgili branşta çalışmayı tercih edebilirler.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler