AŞK ve EVLİLİK

Yayın tarihi: 11.07.2006
AŞK ve EVLİLİK
AŞK ve EVLİLİK

 

 

AŞK UÇURTMASINI KAYBETMEMEK İÇİN İPİ VAR GÜCÜYLE TUTARLAR... BALIK BURCU İNSANI SONSUZ AŞKA, SEVGİYE VE ROMANTİZME İNANIR.

HAYAL GÜÇLERİ KUVVETLİDİR.

 

Ilık Yağmur Damlaları

 

Balık burcu üyeleri için seks aşkın bir parçası, seks ile sevdiklerine daha da 

bağlanır ve sevdiklerinin üstüne ılık yağmur damlaları gibi damlarlar.

 

Duydukları sevgiyle bazen kör olur ve partnerlerinin hatalarını göremezler. Aşkı bulana dek pek çok kez, kurdukları hayaller tuzla buz olur ama Balıklar gerçek sevgiliyi aramaktan hiç vazgeçmezler. Aşamadıkları kalp kırıklıklarına rağmen,

her yeni aşka umut dolu başlarlar. Partnerini yavaş yavaş keşfederken, kalplerinde oluşan bu hoş karışımın tadını çıkartırlar. Baştan çıkarıcı bir ortam ve sihir yaratmayı severler. Özel günleri, rüya gibi bir yemek ve çok hoş bir hediye ile kutlarlar.

 

Bu aşkın zararlı bir tarafı da vardır. Kısa sürede sevgililerine bağlanırlar ve bu, ilişkide zararlı bir etki yaratabilir. Ancak doğru insanla, kendilerine olan güven ve mutlulukları daha da artabilir.

 

 

EVLİLİK YAŞAMI

 

Balık, eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmek ister. Balık için balayı asla bitmez. Şefkat dolu, rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı Balıklar ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlere özlem duymaya başlarlar. Ufak tefek beklenmedik problemler çıkmaya başlar,

gerçekler dünyalarına bomba gibi iner. Balık kadınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem gösterirler. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle birlikte olmaktan zevk alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.

 

Duygusal beraberliklerinde Su grubu ile Balık arasında mükemmel bir iletişim vardır. Başarılı bir ilişki yaşama olasılıkları çok yüksektir. Toprak grubu ile aralarında çok özel bir ilişki olabilir. Balık onun gizeminden, fazla duygusallığından etkilenir. Bu ikiliden başarı olasılığı yüksek bir beraberlik doğabilir. İhtiraslı ve hareketli Ateş grubu başlangıçta Balık burcu insanı için biraz hızlı kalabilir ama uzun vadede zorluklar

gösterilecek hassasiyet ile aşılabilinir; hâttâ Balık’ın daha dışa dönük bir insan olması bile sağlanabilir. Hava olaylara duyguları ile yaklaşmaz bu nedenle Balık burcu insanı onu çoğu kez katı bulabilir. Bu ikilinin beraberliğinde büyük bir ihtimalle sorun çıkacaktır.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler