YÜKSELEN BALIK BURCU

Yayın tarihi: 12.07.2006
YÜKSELEN BALIK BURCU
YÜKSELEN BALIK BURCU

 

YÜKSELENİ BALIK OLANLAR ETKİLEYİCİ VE MASUM GÖZLERİ İLE KOLAY İLETİŞİM KURARLAR. OLAĞANÜSTÜ DUYARLIDIRLAR. İDEALİST YAPILARI VE İLERİYİ GÖREN İÇ SEZİLERİ HER ZAMAN DEVREDEDİR. ARA SIRA TUTAN İNATÇILIĞI DIŞINDA, GENELDE İYİ HUYLU, GEÇİNİLMESİ KOLAY, GERÇEKTEN ROMANTİK VE HAYALCİ KİŞİLERDİR. ZORLANDIKLARI DEVRELERDE GERÇEKLERİ REDDEDECEK KADAR FANTEZİ DÜNYASINA SIĞINABİLİRLER.

 

Kolay İletişim Kurarlar

 

Kendilerine güvenemedikleri, zor bir karar aşamasında tavsiyelere ihtiyaç duyabilirler. Utangaç olduklarından, gizli yeteneklerini ortaya çıkarmada zorlanabilirler. Bu utangaç insanlar, özellikle sanatla ilgili konularda deha olabilirler. Dikkatleri üzerlerine çekmekten hoşlanmadıkları için, hakettikleri ilgiyi görmeyebilirler. Başkalarına ve başı dertte olanlara yardım etmekten hoşlanırlar. Kariyerleri, en çok yardıma yönelik işlerde yükselir.

 

Prenses Caroline

 

Müzik ve edebiyata özel yetenekleri vardır. Burcun sembolündeki suyun hem akış yönünde, hem de ters yönünde yüzen iki balık gibi, bir olayın hem olumlu, hem de olumsuz yönlerini içlerinde barındırırlar. Acımasız ve cimri olurken, şefkatli ve bonkör olmaları herkesi şaşırtabilir. Birbirine zıt bu özellikleri kendi içinde dengelemeyi başarmaları biraz zaman alabilir.

 

Güçlü sezgileri çoğu zaman yollarını bulmalarına yardım edebilir. Kilo almaya meyilli

vücutlarına rağmen, cazibeli ve asil görünümleri vardır.

 

ÜNLÜLERİ

 

Robert Redford

Prenses Caroline

Richard Burton

Antonio Banderas

David Carradine

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler