YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Yayın tarihi: 11.07.2006
YÜKSELEN YENGEÇ BURCU
YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

 

SEZGİLERİ ÇOK GELİŞMİŞTİR. PSİŞİK GÜÇLERİ VARDIR. RUHî DERUMLARI ÇABUK DEĞİŞİK. AY’IN HARAKETLERİ, DAVRANIŞLARINDA GEL-GİT ETKİSİ YARATABİLİR.

 

Değişken Ruh Halleri

 

 

Onlar, Yengeç’in yönetici gezegeni Ay’dan etkileşim aldıklarından, çok hassas ve utangaç olabilirler. Ay, aynı zamanda annelik içgüdüsüyle ilgilidir. Özellikle, Yükselen’i Yengeç olan kadınlar, çocuklara düşkün, şefkat doludur. Erkekleri ise, ailesine düşkündür; anne, eş ve çocuklarıyla çok yakından ilgilenirler.Evi, ailesi, onun için çok önemlidir.

 

Geçmişe olan tutkuları, aile bağları, çocukluk günlerinin sıcaklığı onun içini ısıtan konulardır. İnsanlara, mekânlara, eşyalara, anılara tutkuyla bağlanabilir; iyi zamanlarda, sevilen insanlarla geçirilen günlerin anıları, ömürlerinin sonuna kadar onlarla birlikte yaşar.

 

Yükselen Yengeç, yakınlarını en az kendileri kadar korumak isteyen bir tavır içindedir.

Eğer ailesi yakınınında değilse veya çocukları yoksa, bu duygularını olduğu gibi arkadaşlarına yöneltir. Duygusallıklarının hayatlarını yönettiği söylenebilir. Çabuk yıkılabilir ve etki altında kalabilirler, ama kısa sürede toparlanabilirler. Sinirlerini yatıştırabilir ve kontrol edebilirse,

dünyanın en anlayışlı insanı olacaklardır. Kontrolü sağlayamazsa, hassasiyetlerinin ve yoğun duygularının kurbanı ve çeşitli bağımlılıklara mahkûm olabilirler. Yaklaşımları asla direkt değildir. Sessiz hareket eder, karda yürüyüp izlerini belli etmezler. Yuvasını en sert kayalıklara kuran yengeç gibi, bu kişi de yuvasını kale gibi sağlam inşa etmek ister.

 

Algıları çok gelişmiş olduğu için etrafındaki kötü enerjiyi sünger gibi çeker, kendi sorunu gibi dert edinir; sorunlu insanlardan uzak durmaları, onları kötü etkileşimlerden koruyacaktır.

Vücutları yağlanmaya müsaittir. Özellikle orta yaşlarda gerdanlarında yağ birikintisi oluşabilir.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler