GERÇEK BİR YENGEÇ MİSİNİZ

Yayın tarihi: 12.07.2006
GERÇEK BİR YENGEÇ MİSİNİZ
GERÇEK BİR YENGEÇ MİSİNİZ?

 

YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİNİ

NE KADAR TAŞIYORSUNUZ? GÜNEŞ DIŞINDA

YENGEÇ BURCUNA GİREN GEZEGENLER

KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Yengeç burcundan geçmesi sizin Yengeç özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Yengeç olduğunuzu bildiğiniz halde Yengeç burcu özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor...Yengeç burcu olduğunuz halde, Güneş’in dışındaki gezegenler Yengeç’te değilse *Yengeç özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, Yengeç burcundan geçmiyorsa), Yengeç gibi tepkiler veriyorsanız, gezegenlerin Yengeç burcundan etkiler aldığını söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

* Doğum haritasında Güneş veya Ay Yengeç’te / Ay’ınız 4. evde / Yükselen burcunuz Yengeç / bazı gezegenler Yengeç’te yer alıyorsa; Yengeç burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Tan Sağtürk*

O tam bir Yengeç Erkeği!..

 

Haritasında Yengeç burcunda birikim gözleniyor; Güneş, Ay, Merkür Yengeç’te. Diğer

Su gruplarından Akrep’te Neptün, Balık’ta ise Kuzey düğüm bulunuyor. Tan Sağtürk yoğun olarak  Yengeç özelliklerini taşıyor. Jüpiter, Satürn, Plüton gibi yavaş seyirli gezegenler ise Toprak burçlarında yer alıyor. Bu konumlar Su-Toprak kişiliğinin bir yansıması. Romantik olduğu gibi, sağlam adımlarla yürümeyi seviyor. Astrolojik olarak baletlerin yöneticisi Venüs ve Neptün’dür. Sağtürk’ün haritasında Venüs ve Neptün çok olumlu açılar (özellikle büyük şans üçgeni) almış durumda... Tan Sağtürk, 14 Temmuz 1969, Güneş saati.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz.

Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde bulunuyor. Doğum saati bilinmediği için gezegenlerin evlerdeki anlamları bizi şu aşamada ilgilendirmeyecek!

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler