BOĞANIN EVİ

Yayın tarihi: 13.07.2006
BOĞANIN EVİ
BOĞA’NIN EVİ

 

GÜZELLİK TUTKUNU BOĞALAR, YAŞAMLARINI VE EVLERİNİ ÇİÇEK BAHÇESİNE ÇEVİRMEK İÇİN HİÇ DURMADAN ÇALIŞIRLAR.

 

Çiçek Bahçesi

 

Şehir içinde yaşamak zorunda olan Boğalar, hafta sonları kendilerini yeşil ve sessiz alanlara atmayı severler. Şehir dışında kendilerine huzur veren bir çiftlikleri veya 

üye oldukları sosyal bir klüpleri olur.

 

 

Çoğu Boğa’nın evi çiçek bahçesi gibidir.Boğalar’ın evi, mükemmel bir şıklıkla döşelidir.

Sakin, huzur verici renkler dekorlarına yansır. Güvende olma duygusu ağır basan bir Boğa, rahat, büyük ve güzel bir evde yaşamak ister. Evleri yeşillikler içinde, şehrin dışında, sessiz bir yerleşim bölgesinde olmalıdır. Geniş bir avlu girişiyle eve girilmeli, odaların sıcak atmosferleri, farklı renk tonlarıyla anlaşılmalıdır. Bu hayalleri gerçekleşmediyse, günün birinde bunu gerçeğe dönüştürmek için çok çalışırlar.

 

Ultra modern tarzı sevmezler. Zor demode olan, klasik modelleri tercih ederler. Doğal eşyalar onları cezbeder. Lake yerine ahşap kaplama veya masif, deri döşeme yerine çiçekli veya kendinden desenli kumaşlar tercihleridir. Uyumlu kombinasyonlar yaratırlar.

 

Venüs’ün renkleri sayılan yumuşak ve uçuk pembeler, maviler, su yeşili renkler,  evlerinde mutlaka bir yerde kullanılmıştır.

 

Bahçe işlerini, özellikle de çiçeklerle uğraşmayı çok severler. Çoğu Boğa’nın evinin içi, bahçeleri gibi çiçek bahçesine benzer, vazoları her zaman kokulu çiçeklerle doludur. Çiçek olmadığında parfüm ve cezbedici kokular da kullanırlar.

 

Müziği seven Boğalar, evlerinin bir köşesini müzik bölümü olarak ayırabilirler. Bu tanımlamalar,Boğa burcu olmayan ama Venüs’ü kuvvetli olan bir kişi için de geçerlidir.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler