BOĞAYI NASIL TANIYACAKSINIZ

Yayın tarihi: 13.07.2006
BOĞAYI NASIL TANIYACAKSINIZ
BOĞA’YI NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

 

KARARLI, SAKİN, SERİNKANLI BOĞALAR, TABİATIN SUNDUĞU ZENGİNLİĞE DOĞUŞTAN SAHİPTİRLER. BULUNDUKLARI ORTAMIN HEM MADDÎ, HEM DE MANEVÎ AÇIDAN RAHAT OLMASINI İSTERLER. GÜVEN DUYGUSUNU YİTİRDİKLERİ ANDA DENGELERİ ÇABUK BOZULABİLİR. BU NEDENLE BÜYÜK RİSKLERE ATILMAZ VE RAHATLARINI KOLAY KOLAY BOZMAZLAR.

 

Tabiatın Sunduğu Zenginlik

 

GİYİM STİLİ

 

Uyumlu ve zevkli kombinasyonlar. Genelde gündüzleri pastel renkli çiçekli desenleri veya kombine spor kıyafetleri tercih ederler. Erkek Boğalar gece-gündüz sade ve elegan takımları ile ilgi çekerler. Boğalar, zarafet yarışında ilk sıradadırlar.

İş yaşamlarında ceketler ve marka kıyafetler, bir davette ise hiç görülmemiş dizaynları tercih edebilirler. Stillerinde bir uyum vardır. Gece kıyafetinde  etek ve elbise tercih eden Boğalar, her zaman modanınyakın takipçileridir.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz Boğa ise bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

VÜCUT

 

Dikkat çekecek derecede güzeldirler.Boğalar, Venüs’ün verdiği güzellikle ışıldayan tiplerdir. Nadir olarak çok ince ve minyon görünümlü olurlar. Kilo almaya elverişli bünyeleri son derece sağlıklıdır. Omuzları geniş ve gamzelidir. Boyun bölgeleri ise genelde kalıncadır. Gençlik yıllarında belleri ince olsa bile, güzelliklerini kolayca yitirecek derecede iştahlı olduklarından, bir süre sonra ince hatlar yok olabilir. Sıcak, çekici ve duyarlı ses tonuyla konuşan Boğalar’ın yürüyüşlerinde bir asalet ve yumuşaklık vardır. Topmodellerin ve güzel sesli sanatçıların haritalarının çoğunda yoğun Boğa veya Venüs etkileri vardır. Koçlar’ın aceleci yapısının aksine, Boğalar, davranışlarının sakinliği ve tane tane konuşmalarıyla dikkat çeker.

 

YÜZ YAPISI

 

Dudaklar ön planda ve çekicidir.Gür saçlı olan Boğalar, saçlarının yüzlerine dökülmesini isterler. Saçlarda genelde bukleler vardır. Erkek Boğalar’ın saçları geç dökülür. Alınları dardır. Yaşları ilerledikçe yüzdeki çizgiler görülür hâle gelir. Venüs etkisi yoğun ise, gözler koyu renkli, yumuşak bakışlı ve ön plandadır. Yükselen burcun bulunduğu burca göregözleri açık renk de olabilir. İri ve ön planda bir çene, geniş ve basık bir burun göze çarpar. Çekici yüzlerinde dudaklar ön plandadır. Kilo almaya çok meyilli bir Boğa’nın çenesi ile boynu birleşik olabilir.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler