GERÇEK BİR BOĞA MISINIZ

Yayın tarihi: 13.07.2006
GERÇEK BİR BOĞA MISINIZ
GERÇEK  BİR BOĞA MISINIZ?

 

BOĞA BURCUNUN ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR TAŞIYORSUNUZ?

GÜNEŞ DIŞINDA BOĞA BURCUNA GİREN GEZEGENLER KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında, Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Boğa burcundan geçmesi sizin

Boğa özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Boğa olduğunuzu bildiğiniz halde hiç de Boğa burcu özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor... Boğa burcu olduğunuz halde,

Güneş’in dışındaki gezegenler Boğa’da değilse *Boğa özelliklerini az taşıyacaksınız.

Başka bir burçtan olup (Güneş, Boğa burcundan geçmiyorsa), Boğa gibi tepkiler veriyorsanız, gezegenlerin Boğa burcundan etkiler aldığını söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

* Doğum haritasında Güneş veya Venüs Boğa’da / Venüs’ünüz 2. evde / Yükselen burcunuz Boğa / bazı gezegenler Boğa’da yer alıyorsa, Boğa burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Bedri Baykam*

 

Zorlu ve yaratıcı bir harita...

 

Boğa’da bulunan Güneş, Venüs birleşimine Merkür de eşlik etmekte. Diğer bir Toprak burcu Başak’ta ise Jüpiter 5. evde sanat yeteneğini destekliyor. Ateş ve Su gruplarında da dengeli bir dağılım söz konusu. Baykam resimlerinde cinselliği yoğun bir şekilde sorgulamakta. Haritasında altı eleman geri gidiyor ayrıca Kuzey düğüm Akrep’te, geri giden Merkür’le karşıt duruyor. Satürn Yay’da ve Balık’taki Ay, İkizler’deki Mars’a kare açı alıyor. 12. evindeki Boğa’daki gezegen birikimi, sanatında soyut temaları seçerliğini de desteklemekte.

 

*Bedri Baykam, 26 Nisan 1957,

6:30 LMT (+2:00 GMT) Ankara, Türkiye. Doğum haritası placidus ev sistemine göre hesaplanmıştır.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler