GEZEGENLER GERİ GİDER Mİ

Yayın tarihi: 13.07.2006
GEZEGENLER GERİ GİDER Mİ
GEZEGENLER GERİ GİDER Mİ?

 

BİRÇOK LEZBİYEN VE HOMOSEKSÜELİN DOĞUM HARİTALARINDA VENÜS’ÜN GERİ GİTTİĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ. VENÜS’ÜN GERİ GİTTİĞİ DÖNEMLERDE SEVGİ VE AŞK FIRTINALARI YAŞAYABİLİRSİNİZ. BU DÖNEMDE TANIŞTIĞINIZ KİŞİLERLE DUYGUSAL İLİŞKİLERE GİRMEMEYE ÖZEN GÖSTERMELİSİNİZ.

 

Geri Giden Venüs  R  d

 

Doğum haritasında geri giden Venüs ile doğmuş bir kişinin iç dünyası değişiktir.

Aşk hayatı düzensiz olabilir. Onlar aradıkları sevgiyi ancak uzun arayışlar sonunda bulabilir. Venüs retro ise, kişi çok nazik bir eş arayışındadır, sevgilerini yoğun yaşarlar.

 

Çocukluk yaşantıları zor geçebilir. Ebeveynleri veya yakın akrabalarıyla ilgili

bir sevgisizlik problemi ile büyümüş olmaları muhtemeldir (ölüm veya taciz olabilir).

Çocukluklarındaki problemlerin sonuçlarını bilinçaltlarına taşırlar. Mutlu bir aile

kursalar bile, geçmişin izleri günlük yaşantılarına aksedebilir. Yalnız kalmayı

çok severler. Bu kişiler seksüel yaşamlarında farklı tercihler yapıp değişik fanteziler peşinde koşabilirler.

 

Transit Venüs’ün geri gittiği dönemlerde sosyal olaylar kötü gidebilir, para toplama girişimleri hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Kişileri uzlaştırma çabaları, bir yere varmaz. Bu dönemde kontratlı anlaşmalar yapılmamalıdır. Bu şartlar altında imzalanmış  uluslararası antlaşmalar bile sonuçsuz kalabilir.

 

Lüks nesneler satın almak, finansal yatırımlar yapmak ve özellikle evlenmek için uygun bir zaman değildir. Bu devrede başlayan ilişkiler, beklentileri karşılayamaz.

 

Venüs’ün geri gittiği dönemlerde güzel bulduğunuz veya değer verdiğiniz şeylerle ilgilenmek için yeni fırsatlar yaratabilirsiniz Müzeleri gezmek, edebiyat ya da

resim klasikleriyle ilgilenmek, doğanın güzellikleri üzerine düşünmek, ilişkilerinizi yenilemek, partnerin ne ifade ettiğini tekrar gözden geçirmek, değer yargılarını yeniden tartmak ve bunlar için ruhsal bir yolculuğa çıkma açısından ideal bir zamandır.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler