İŞ HAYATI

Yayın tarihi: 13.07.2006
İŞ HAYATI
İŞ HAYATI

 

BOĞALAR, YANLARINDA ÇALIŞTIRDIKLARINI BİRAZ EZEBİLİRLER AMA ASLA HAKLARINI YEMEZLER. SERT AMA DÜRÜSTTÜRLER. ONLARIN YANINDA ÇALIŞAN BİRİNİN NEREDE DURACAĞINI VE KABUL EDİLMESİ GEREKEN KURALLARI İYİ BİLİYOR OLMASI GEREKİR.

 

Kariyer ve Popülerlik

 

Sanata yeteneği olan Boğalar genellikle mimarlık, dekorasyon, gastronomi veya inşaat sektörüne (güçlü Satürn açıları ile) yönelebilirler. Boğa’nın gezegeni Venüs, güzellikleri ve parayı temsil ettiği için ses sanatçısı, güzellik uzmanı veya banker olması işten bile değildir. Aynı zamanda müzik ve artistik sanatlarda, fiziksel güzelliği

gerektiren her türlü dalda (manken, sinema...) yeteneklidirler.  Güçlü bazı Boğalar ise masaj dalında ün yapabilir. Hayvancılık ve tarım konusunda da başarılıdırlar. Kırsal bölgelerde yaşayan Boğalar, doğa ve toprağı çok sevmelerinden dolayı iyi çiftçi olurlar

 

Kariyer ve popülerlik parayla eş anlamlıdır. Boğalar, finans ve banka işlerinden zevk alırlar. İşinde gelecek olduğuna inanan bir Boğa, azimle çalışır ve kazanır.

 

İş sahibi olmak cezbedici olsa da bunu gereksiz bir teşebbüs ve cesaret olarak görebilirler. Rahat, güvenilir ve iyi organize olmuş bir şirkette daha fazla başarılı olacaklarına inanırlar.

 

Boğalar geleneksel ve inatçı patronlardır. Çoğu kez teknolojik gelişmelerden  yararlanmak istemez hatta bunu zararlı bile görebilirler. Bilgisayarları süs olarak tutan veya masası başında sadece açıp kapamasını öğrenen kişiler de çıkabilir. Bu tutumlarının arkasında, birebir ilişkileri bilgisayardan daha değerli bulmaları yatar.

 

Eğer Boğalar birinin yanında çalışıyorlarsa teşvik ve takdir beklerler. Boğa burcu insanı, rutin bir şekilde yavaş yavaş kendini geliştirir. İşlerinde kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Maaşlarını düzenli şekilde almak isterler. Eğer işlerinde mutlu olurlarsa uzun süre aynı işte kalır, sadık bir çalışan olurlar. Fakat ağır ve metodik yaklaşımları, çevresindekileri çileden çıkarabilir. Sürekli teşvik ve takdir bekleyen kişilerdir.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler