ARKADAŞLIĞI

Yayın tarihi: 13.07.2006
ARKADAŞLIĞI
ARKADAŞLIĞI

 

KENDİLERİ GÜVENİLİR TİPLERDİR AMA KOLAY KOLAY KARŞISINDAKİNE GÜVENMEZLER. İLK BAKIŞTA, ÇEKİNGEN, İÇİNE KAPANIK OLDUKLARI ZANNEDİLEBİLİR. OYSA ARKADAŞ CANLISI, NEŞELİ VE ESPRİLİ KİŞİLERDİR.

 

Tutucu ve Maceracı

 

Boğalar sır dolu insanlardır. Kendilerini deşifre etmek, onları rahatsız eder. Çok konuşsalar bile, kendileri ile ilgili detayları anlatmazlar. Hayatları boyunca bir veya iki kişi ile çok derin dostluk kurarlar. Genelde mevkii olan, isim yapmış kişilerle görüşmeyi tercih ederler. Bu tip bir takıntıları vardır. Lüks mekânlar, lüks lokantalar veya klüpler buluşma mekânlarıdır. Buralarda düzenledikleri partileri ve davetleri kendileri üstlenirler. Arkadaşlarını zor anlarında destekler, onlara yardımcı olmayı isterler.

 

Yeni bir arkadaşlık söz konusu olduğunda Boğalar, bir adım geri atar, düşünmeye

başlarlar. Güvenlerini kazanmak uzun süre alacaktır. Tutucu tutumlarından dolayı

hemen arkadaş olmayı sevmezler. Tanıdıkları çevreden arkadaşlık kurmak isterler. Dostlukları yavaş gelişir ve sağlam olur. Onlar, dostlarına sıcak, sağlam ve güvenilir bir ilişki sunar ve arkadaşlığa oldukça değer verirler. Herkesle yüzeysel konularda konuşan politik tavırları ile sevilirler, zaman içinde çevreleri genişler. Kapalı kişilikleri ile insanlarla aralarına ilk başta mutlaka mesafe koyacaklardır. Zaman geçtikçe, sıkı dostluk kurulabilecek arkadaşlar, Boğalar’dan başkası değildir.

 

Macerayı sevmeyen Boğalar’ın hayatlarında macera düşkünü birileri pek yoktur.

Ama onların hikâyelerini dinlemekten hoşlanırlar.

 

Toprak grupları ile dostlukları kalıcı ve kendilerine göredir. Aynı şeylerin peşinde koşar ve birbirlerini iyi anlarlar. Su gruplarının doğal enerjileri, kendi yaratıcılıklarını en iyi şekilde ifade eder. Hava gruplarıyla anlaşmaları zor gibidir. Çünkü düşünüş şekilleri ve arayışları farklı boyuttadır. Ateş gruplarının değişik ve yakıcı enerjileri ilk başta Boğalar’ı cezbetse bile daha sonraları onlardan sıkılacaklardır.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler