AŞK ve EVLİLİK

Yayın tarihi: 13.07.2006
AŞK ve EVLİLİK
AŞK ve EVLİLİK

 

CİNSELLİK, BOĞA BURCU İNSANI İÇİN YEMEK-İÇMEK KADAR DOĞAL BİR ŞEYDİR. ÜSTELİK GÖSTERDİKLERİ PERFORMANS İLE SİZİ ŞAŞIRTABİLİRLER. HER BAKIMDAN CÖMERT VE İHTİRASLIDIRLAR. AYNI ZAMANDA SİZE TAM ANLAMI İLE GÜVENENE KADAR ŞÜPHECİ VE KISKANÇ AŞIKLARDIR.

 

Cömert ve İhtiraslı

 

Onlar için önemli olan, hayatının aşkını bulmaktır.Boğa burcu insanı için aşk ve cinsellik, hayatın önemli bir parçasıdır. Ama bu, onların şıpsevdi olduğu anlamına gelmez. Aksine zor aşık olurlar. Süre onlar için hiç önemli değildir. Siz istemeseniz de o, sizi hayatının kadını olarak görmüşse sonuna kadar ısrarcı olacak, ilişki boyunca da sizi memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Birlikteliğe başlama  konusunda ağır ve şüpheci davranan Boğa, ilerleyen zamanlarda karşısındakinden emin olduğu takdirde inanılmaz bir değişim gösterecektir. O kararsız ve zorlu hâlinin yerini romantik bir aşığa bırakacaktır.

 

EVLİLİK YAŞAMI

 

Boğa kadını ve erkeği genelde büyük düğünleri tercih ederler.Evlilik kararı Boğa burcu insanı için çok güç verilen bir karardır. Öncelikle ilişkiden tam anlamıyla emin olması gerekir. Bu zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler. Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği, eşini tamamen sahiplenir. Eğer sadık ve güvenilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılanacağına emin olabilirsiniz.

Boğa kadını için öncelikle iş hayatı gelir. Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu, ideal bir eştirler. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

 

İLİŞKİLER

 

Boğa burcunun, Ateş grubundakileri elde tutması zordur. Ayrıca Ateş grubundakilerin değişken olması onlar için negatif bir etkidir. Hava grubundaki yaratıcı fikirlere sahip insanlarla da anlaşabilirler. Su grubundakiler ile ilişkileri oldukça iyidir. Tüm duygusallıkları ile Boğa ile benzerlikler gösterirler. Toprak grubuyla rutin bir ilişki riskine rağmen iyi bir takım oluşturabilirler.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler