Oğlağı nasıl tanıyacaksınız

Yayın tarihi: 13.07.2006
OĞLAKI NASIL TANIYACAKSINIZ
OĞLAK’I NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

OĞLAK İNSANLARI GENELDE ÇOK CİDDÎ GÖRÜNÜR. İYİ YAŞAMAK İSTERLER. DÜNYA NİMETLERİNDEN OLABİLDİĞİNCE FAYDALANMA DÜRTÜSÜ,ÇOĞU OĞLAK İNSANINI PARAYA DÜŞKÜNHÂLE GETİREBİLİR.

 

Çok Gülmez Çok Konuşmaz

 

GİYİM STİLİ

 

Kendilerine özgü bir stilleri vardır. İyi kesimli, koyu renklerin hâkim olduğu

şık kıyafetler giyerler. Özellikle kadın Oğlaklar, tarzlarını tamamlayıcı iddialı ve değişik stilde takılar takmaktan hoşlanırlar. Kaliteli deri kemerler takmaktan ve şık bir el çantası taşımaktan zevk alırlar. Kendi stilleri dışında farklı giyinmek istemezler. Kalite onlar için çok önemlidir. Ünlülerin imzalarını taşıyan kıyafetler giymeyi seven Aslanlar’ın aksine abartıdan hiç hoşlanmayan Oğlaklar daha çok neo-klasik tarzları ve post-modern bir şıklığı yansıtan giysileri tercih ederler; ilginç, karizmatik kişilerdir. Klasik parfümlerden vazgeçemezler. Pamuklu veya yünlü doğal dokuma kumaşlardan yapılan kıyafetlerinde uçuk griler veya koyu yeşiller, en beğendiği renklerdir.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz Oğlaksa bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

VÜCUT

 

Oğlaklar’ın çoğu uzun boyludur.Kambur gibi durabilirler. Dizleri, uzun bacaklarını taşıyamazlar gibi bükümlü olabilir. Kendilerini iyi hissettikleri zamanlarda ise dik durup, çalım atar gibi bakarlar. Ama bu pek sık olmaz. Oğlaklar genelde kemikli bir vücuda sahiptirler. Zayıftırlar. Dizleri ve el bilekleri kemiklidir. Bacaklar uzun ve narin bir inceliktedir. Özellikle kadınların bacakları oldukça çekici ve seksîdir. Uzun bacaklarını siyah ince çoraplarla sergilemeyi çok severler. Kalabalık içinde sıkılan Oğlak, somurtup sessiz durmayı tercih eder.

 

YÜZ YAPISI

 

Saçları gür, bakımlı ve sağlıklıdır.Köpek dişleri, dikkat çekecek kadar büyük olabilir.

Genç yaşlarda sakal bırakabilirler. Bu, sert ifadelerini iyice sertleştirir, daha büyük görünmelerini, otorite kurmalarını sağlar. Keçi sakallı Oğlak erkekleri çoğunluktadır.

İfadeleri yaşlandıkça yumuşar. Geniş alınlarından dolayı gözleri ön plana çıkar. Sabit, delici bakışlarıyla gözlerini bir yere dikip uzun süre öyle kalabilirler. Burun kenarından inen yüz çizgileri genelde ağızda biter. Özellikle güldüklerinde bu çizgiler belirginleşir. Çene, keskin bir şekildedir. Elmacık kemikleri, çene, burun, Oğlak’ın kemikli yapısını destekler.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler