Yükselen oğlak burcu

Yayın tarihi: 13.07.2006
YÜKSELEN OĞLAK BURCU
YÜKSELEN OĞLAK BURCU

 

YÜKSELENİ OĞLAK OLAN KİŞİLER CİDDî, SABIRLI, NE İSTEDİĞİNİ BİLEN İNSANLARDIR. BİRAZ ASIK SURATLI VE MELANKOLİK GÖRÜNEBİLİR, ELEŞTİRİCİ VE SOĞUK OLABİLİRLER. KONTROLLÜ, ELEGAN YAPILARI,

UTANGAÇ MİZAÇLARINI GİZLEMELERİNİ SAĞLAR.

 

Hırs, Statü ve Prestij

 

Genç yaşlarda kendilerini yetersiz bulmaları, utangaçlıklarını iyice perçinler. Her şeyi kuralına göre yapmaya çalışmaları, güvensiz yapılarını kamufle etmeye yarar. İşkoliktirler. İşin kötüsü, çevrelerindeki insanlardan da aynı adanmışlığı beklerler. Çok zengin olsalar bile, harcamalarında son derece planlı-programlı olur, gereksiz yere para savurmazlar. Hırslıdırlar, paradan çok, statü ve prestijleriyle ilgilenirler.

Onlar için amaca ulaşmak, ulaştıkları şeyin meyvelerini yemekten daha önemlidir. Kendi kendilerine yettikleri içindir ki, çocuk yaşlarında bile yalnız kalmaktan rahatsızlık duymazlar. Çok erken yaşlarda büyük sorumluluklar alırlar. Tepelere, yavaş ama emin adımlarla çıkarken, hayatlarında hayal kırıklıklarına yer vermeyeceklerdir.

 

Organizasyon güçleri ve sabırları, geç de olsa onları başarıya taşır. Çok dayanıklı olduklarından her türlü zorluğun altından kalkarlar. Bir işe girmeden önce en iyi ve en kötü ihtimalleri göz önünde bulundururlar. Bu nedenle mucizeler kadar felåketler de onları şaşırtmaz.

 

Gençken yaşlı ve olgun bir görünüme sahip olan Yükselen Oğlak’ın yaşlandıkça genç bir görünüm kazanması şaşırtıcıdır. Yükselen, ters etkiler aldıysa kemiklerle ilgili görünüm bozuklukları olabilir.

 

ÜNLÜLERİ:

 

Süleyman Demirel

Charles Darvin

Sean Connery

Jimy Hendrix

Susan Sarandon

Paul Newman

Sophia Loren

Kraliçe II. Elizabeth

Goldie Hawn

Catherine Denevue

Dustin Hofmann

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler