Arkadaşlığı

Yayın tarihi: 13.07.2006
ARKADAŞLIĞI
ARKADAŞLIĞI

 

ÇALIŞMAYA VE ÇALIŞKAN KİŞİLERE SAYGI DUYAN OĞLAKLAR, GENELLİKLE BU ÖZELLİKLERİ TAŞIYAN İNSANLARLA ARKADAŞ OLMAK İSTERLER.

 

Mesafeli ve Soğuk

 

İlk görüşte, mesafeli ve soğuk duran Oğlaklar, zaman içinde açılarak sevecen olurlar. Arkadaşlıkları uzun sürer. İşkolik olduklarından, çoğu arkadaşı, iş çevresindendir. Hafta sonları bile çalışmayı severler. Sık sık, çıkarları doğrultusunda, insanları kendi taraflarına toplayarak, kulis oluşturma eğilimindedirler.

 

Espri yetenekleri gelişmiştir. Onlar için birkaç arkadaşıyla çıkacağı sakin ve güzel müzikli bir öğle yemeği veya ailecek katılacakları hafta sonu “brunch”ları, eğlenmelerine yetebilir.

 

Haritada çılgın bir Uranüs veya aktif bir Mars etkisi olmadıkça, gece klüpleri, hafta sonu partileri onlara göre değildir. Sorunlarını çevresine yansıtmayı sevmeyen Oğlaklar, arkadaşlarının canlarını sıkmayan kişilerdir. Ancak çok büyük bir sorunları varsa, içinden çıkılamayacak, durumlarda sorunlarını açıp paylaşmak isterler. Bu konuda, ketum, hiç problem yokmuş gibi davranmaları, kendilerini yıkabilir,

sağlık problemleri oluşturabilir.

 

Oğlaklar kendi gibi Toprak burçları ile iyi dostluk kurarlar. Dertleştikleri Su grubundan kişilerle oldukça hoş zamanlar geçirirler. Su grubu onların katılığını yumuşatacaktır. Ayakları fazlasıyla yere sağlam basan Oğlaklar, Ateş grubuyla bazı risklere göğüs germeyi öğrenebilirler. Birdenbire hayatı fazla hareketlenebilir. Hava burçları, olaylara bakış perspektiflerini genişletmede onlara yardımcı olacaklardır.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler