Gerçek bir başak mısınız

Yayın tarihi: 13.07.2006
GERÇEK BİR BAŞAK MISINIZ
GERÇEK BİR BAŞAK MISINIZ?

 

BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR TAŞIYORSUNUZ? GÜNEŞ DIŞINDA BAŞAK BURCUNA GİREN GEZEGENLER KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında, Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Başak burcundan geçmesi, sizin Başak özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Başak olduğunuzu bildiğiniz halde hiç de Başak burcu özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor...

 

Başak burcu olduğunuz halde, Güneş’in dışındaki gezegenler Başak’ta değilse

*Başak özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, Başak burcundan geçmiyorsa), Başak gibi tepkiler veriyorsanız, gezegenlerinizin Başak burcundan etkiler aldığını söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

* Doğum haritasında Güneş veya Merkür Başak’ta / Merkür’ünüz 6. evde / Yükselen burcunuz Başak / bazı gezegenler Başak’ta yer alıyorsa Başak burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Fatih Terim*

 

Başarısının anahtarı sert açıları

 

Terim’in haritasında Toprak kadar, Hava, Su ve Ateş burçları da dengeli gözüküyor. Güneş ve Merkür dışında Başak’ta başka bir eleman yok. Aslan’daki Venüs/Mars/Plüton birleşiminden dolayı Terim’in Başak kadar Aslan burcu özeliklerini de taşıdığı söylenebilir. Haritasında gezegenler arasındaki sert etkileşimler mücadeleci yapısını ve başarılarını ifade ediyor.

Fatih Terim, 14 Eylül 1953, Güneş saati.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz. Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde yer alıyor.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler