İş hayatı

Yayın tarihi: 13.07.2006
İŞ HAYATI
İŞ HAYATI

 

BAŞAKLAR DİSİPLİNLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞIRLAR. ÖZELLİKLE BAŞKALARIYLA ÇALIŞIRLARKEN ELLERİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİRLER.

 

Disiplinli ve Özenli

 

Başak burcu insanları mükemmel birer muhasebecidirler. Matematiğe yatkın bir beyinleri ve işe çok iyi konsantre olma yetenekleri vardır. Doğuştan bilim adamıdırlar, genelde bu alanda yüksek ihtisas yaparlar. İlgi alanlarında profesyonel olduktan sonra bunu başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Bir şeyler yazmaktan çok hoşlanırlar. Özellikle araştırma yazılarıyla ilgilenirler. Başak burcu insanları ayrıca sekreter olarak oldukça başarılı ve güvenilir kişilerdir, yüksek performanslarıyla

kısa zamanda patronlarının gözbebeği olurlar.

 

Hijyenik konularda titiz olan Başaklar için sağlık sektörü de uygun bir iş sahasıdır. El becerilerinde yetenekli, pozitif bilimlere ilgi duyan detaycı Başaklar arasından doktor, hemşire, dişçi, istatikçi, terzi, tasarımcı ve editörler çıkabilir.

 

Başak burcu işverenleri sorumluluk sahibidirler. Kurallara ve düzene uyulmasını, herkesin dakikası dakikasına hazır olmasını beklerler. Dikkatsiz ve tembel çalışana

tahammülleri yoktur. Rolleri açıkça dağıtır, grup çalışmasının sonunda yüksek bir verim isterler. Pek çok insan Başak burcu patronunu destekleyici ve uzlaşmacı bulur.

Alçak önüllü ve doğal bir patron otoriteleri, etkileyici standartları vardır.

İyi çalışmaları, rahat bir ortam ve yüksek prim ile ödüllendirirler.

 

Başak burcu çalışanları oldukça isteklidirler. Ufak detaylara dikkat ederler. Mükemmel asistanlık yaparlar. Arkadaşça ve uyumlu insanlardır. Çıkan problemleri meslektaşlarından da yardım alarak yoluna koymaya çalışırlar. Başak çalışanları, gerçek birer mükemmeliyetçidir ve yaptıkları iş ne olursa olsun en iyisini yapmaya çalışırlar. Dürüsttürler ve yaptıkları işin karşılığını almak isterler. Meslektaşlarının ona kötü davrandığını hissederlerse hayal kırıklığına uğrarlar.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler