KOÇUN EVİ

Yayın tarihi: 13.07.2006
KOÇUN EVİ
KOÇ’UN EVİ

 

EVLERİ DE BURÇLARI GİBİ ATEŞİN TÜM DİNAMİK VE ENERJİK YAPISINI YANSITIR. KIRMIZIYLA DANS EDEN METAL AKSESUARLAR İLK ANDA GÖZE ÇARPAR.

 

Özenli Evler

 

Özellikle yatak odasında çarpıcı kırmızı renkler hâkimdir. Giyimine gösterdiği özeni evinde de gösteren Koçlar pahalı eşyalar almaktan hoşlanan kişilerdir. Evlerine karşı titiz davranırlar, seçimlerine kimseyi karıştırmak istemezler.

 

Kırsal bölgelere yakın ama yine de şehrin içinde modern evlerde oturmayı tercih edeceklerdir. Sıkışık ve bitişik evler ruhlarını karartarak, özgürlüklerini engeller gibi geleceğinden çok zorunlu olmadıkça bu gibi yerlerden kaçarlar.

 

Koç burcunun rengi kırmızıdır. Ama duvar kâğıdı, döşemelik kumaş ve perde seçimlerinde rahatlatıcı pastel tonları seçerler. Seçtikleri aksesuarlarda ise

mutlaka bir kırmızı hâkimiyeti göze çarpar.

 

Mobilya seçerken çok zaman harcamak onları boğabilir. Sıkıntılı anlarında ani kararlar verip, sonra pişman olabilirler. Uzun ömürlü, uzun süre kullanabilecekleri mobilyaları tercih ederler.  Aynı ev eşyalarını kullanmaktan sıkılmazlar. Seçtikleri mobilyaların modelleri gösterişli parçalardır ama biraz demode oldukları söylenebilir.

 

Özellikle yatak odalarında enerjik kırmızı kimliklerini yansıtmaktan hoşlanırlar. Aksesuar seçimlerinde kendi cinsel kimlikleri ön plana çıkar. Erotik objelere veya erotik bir tabloya rastlamak mümkündür. Mars’ın sembolize ettiği metal objeler,

eski antik bir kılıç, dededen kalma bir tüfek, koleksiyonlarının bir parçası olabilir.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler