YÜKSELEN KOÇ BURCU

Yayın tarihi: 13.07.2006
YÜKSELEN KOÇ BURCU
YÜKSELEN KOÇ BURCU

 

YÜKSELEN KOÇ BURCU KİŞİYE HAREKETLİ, BİRAZ SİNİRLİ, ENERJİK BİR YAPI KAZANDIRIR. İNATLARI ONLARI ÇABUK ÖFKELENDİREBİLİR VE TAKTİKTEN YOKSUNLUĞU BAşLARINA İŞ AÇABİLİR. HIZLI KARAR VERİP SONUCUNU DÜşÜNMEDEN YAPARLAR.

 

Yüksek Enerji

 

Mars’ın verdiği yüksek enerji aynı zamanda sabırsızlık göstergesidir. Bir projeye başlayıp yıllarca üzerinde çalışarak meyvelerini almayı beklemek onlara göre değildir. Uzun zaman alacak bir girişimde bulunsa bile, daha iyi olduğunu düşündüğü bir diğeri için, işleri yarıda bırakabilirler.

 

Sürekli hareket halinde olmaya ihtiyaç duyan yükselen Koç insanı, fazla enerjisini spor yaparak harcayabilirse hayatı daha kolay olur. Spora yatkınlığı oldukça fazladır.

Mücadeleci bir ruh taşır. Bu nedenle fiziksel üstünlüklerini sergileyebilecekleri, kişisel yeteneklerin yarıştırıldığı spor dallarında çok başarılıdırlar.

 

Enerjilerini kontrollü kullanmaları gerekir. Kontrol edilemediğinde bu enerji onlara

zarar verebilir. Özgürlüğüne düşkün, hareketlerini pek hesaplamayıp patavatsız davranışlar gösterebilirler. Saldırganlıkları ve öfkeleri, yüksek zekânın dışa vurumudur. İş dünyasında ve orduda başarılı liderlerin birçoğunun Yükselen burcu Koç’tur. Ama zekâlarını hırs ve kurnazlık gibi bir amaca yönlendirilmeleri, onları

antipatik yapabilir. Genel olarak Koç Yükselenliler, Güneş’i Koç’ta olan bir kişisin fiziksel özelliklerini taşırlar.

 

ÜNLÜLERİ


Steve Mc Queen

Simon Bolivar

Barbra Streisand

Bo Derek

Bill Cosby

John Lennon

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler