GERÇEK BİR KOÇ MUSUNUZ

Yayın tarihi: 13.07.2006
GERÇEK BİR KOÇ MUSUNUZ
GERÇEK BİR KOÇ MUSUNUZ?

 

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR TAşIYORSUNUZ? GÜNEş DIşINDA KOÇ BURCUNA GİREN GEZEGENLER KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Koç burcundan geçmesi, sizin Koç özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Koç olduğunuzu bildiğiniz halde o burcun özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor...Koç burcu olduğunuz halde, Güneş dışında diğer gezegenler Koç’ta değilse *Koç özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, Koç burcundan geçmiyorsa) Koç gibi tepkiler veriyorsanız, bazı gezegenlerin Koç burcundan geçtiğini söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

*Doğum haritasında Güneş veya Mars Koç’ta / Mars’ınız 1. evde / Yükselen burcunuz Koç / bazı gezegenler Koç’ta yer alıyorsa Koç burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları, Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Koç burcundan geçmesi, sizin Koç özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Koç olduğunuzu bildiğiniz halde o burcun özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor... Koç burcu olduğunuz halde, Güneş dışında diğer gezegenler Koç’ta değilse *Koç özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, Koç burcundan geçmiyorsa) Koç gibi tepkiler veriyorsanız, bazı gezegenlerin Koç burcundan geçtiğini söyleyebiliriz.

 

Marlon Brando*

 

Tam bir Ateş burcu kişisi!

 

*3 Nisan 1924 doğumlu Marlon Brando; Güneş, burçlar kuşağı Zodyak’ta Koç’ta bulunduğu için Koç burcu sayılıyor. Sabah 5’te Omaha’da doğduğu için Yay burcu yükselmekte. Başka bir şehirde doğsaydı başka bir burcun yükseleceğini unutmayın! Doğum anında, gezegenlerinin derecelerine göre, burçlara ve evlere dağılımı şöyle:

Güneş, Ay, Merkür, şiron gibi dört önemli gezegenin Ateş burcu Koç’ta birikmesi, Brando’nun yoğun olarak Koç burcu özelliklerini taşıdığının belirtisi. Diğer taraftan 1. evdeki Jüpiter’in yöneticisi Ateş burcu Yay’da ve Neptün’ün, Ateş burcu Aslan’da olması, Brando’nun Ateş grubu özelliklerini yoğun olarak taşıdığının diğer göstergeleri.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz. Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde, gezegenlerin evlerdeki anlamları ise “Evler ve Placidus Ev Tabloları” cildinde detaylı olarak anlatılıyor...

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler