YAYIN EVİ

Yayın tarihi: 13.07.2006
YAYIN EVİ
YAY’IN EVİ

 

KİŞİLİKLERİNİN PARLAK YANSIMASI OLAN SARILAR, KIRMIZILAR VE GÜNEŞ RENKLERİ İLE BEZENMİŞ MEKÂNLAR TAM ONLARA GÖREDİR.

 

Parlak Yansımalar

 

Yay burçlarının evleri, gönülleri gibi oldukça geniştir. Jüpiter’in genişleticiliği evlerinde de etkisini gösterir. Düzeni sevmeyen ve evlerinde de pek düzenli olamayan Yaylar’ın mekânları genelde karışık ve dağınık görünümdedir. Ama aradıklarını her zaman anında bulacakları kadar neyin nerede olduğunu bilirler. Her tarafı eşyayla dolu evler hiç hoşlarına gitmez. Bulundukları ortamlar, havadar ve aydınlık olmalıdır. Aksesuarlarından başlıcası aynadır. Ayna oyunları ile mekânı büyütüverirler. Pratik ve kullanımı rahat eşyaları tercih ederler.

 

Eskicileri didikleyip, ilginç ve değişik kültürlere ait objeleri uzun pazarlıklar yapmaksızın alırlar. Genelde kumaş ve döşeme seçimlerinde mistik, görülmemiş

dizaynları, sıcak ve baskın renkleri tercih ederler. Koyu mavi, hatta lacivert ve mor tonları, en çok tercih ettiği renklerdir.

 

Bunun dışında Yaylar’ın kişiliklerinin parlak yansıması olan sarı, kırmızı ve güneş renkleri, favorileridir. Duvara astıkları tablolarında manzara resimleri veya uzak kültürleri anımsatan figüratif çizimler bulunur. Genelde Yaylar’ın gitar çalmayı veya dinlemeyi çok sevdiği görülür. Gitar koleksiyonu yapabilirler.

 

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler