YÜKSELEN YAY BURCU

Yayın tarihi: 13.07.2006
YÜKSELEN YAY BURCU
YÜKSELEN YAY BURCU

 

BU KİŞİLER DIşA DÖNÜK VE ÖZGÜRLÜĞÜNE ÇOK DÜŞKÜNDÜRLER. UZUN SÜRELİ HEDEFLER SEÇER, BUNLARI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIRLAR

 

Kendine Özgü Felsefeler

 

Hayata bakışları olumlu ve iyimserdir. Mücadele ne kadar uzun olursa olsun, işlerin, sonunda kendi lehlerine döneceğine inanırlar. Çok neşelidirler, hayatın nimetlerinden son damlasına kadar faydalanır, yaşam sevinciyle doludurlar. Karamsar, hayata olumsuz bakan insanları sevmez, onların sıkıntılarıyla vakit kaybetmek de istemezler. Genelde kendi sıkıntılarını geri plana atmaya meyillidirler. Soyut düşünceleri benimser, dünyayla alakalarını asla kesmezler.

 

ÜNLÜLERİ

 

Elvis Presley

Rahibe Teresa

Prenses Diana

Prens William

İmparator Akihito

Paul Hogan

Raquel Welch

Al Pacino

Silvester Stallone

Gerard Depardieu

Ted Turner

Jodie Foster

Bruce Lee

Ingrid Bergman

 

Gezmeyi, eğlenmeyi, yeni insanlar tanımayı seven bu kişilerin, seyahate olan düşkünlüğünün nedeni sadece eğlence amaçlı olmaz, öğrenme merakından da kaynaklanabilir. Doğaya âdeta aşıktır; bu durum ruhlarının güçlerini açığa çıkarır. Hayata eğlenceli tarafından bakmakla birlikte, aynı zamanda bir filozofun sahip olduğu düşünselliği de taşırlar. Söylemek istediğini ya da düşündüğünü, dolaylı yoldan değil de direkt olarak ifade eder. Uzun açıklamalara girişecek sabrı olmadığı gibi, fazla düşünmeden, gördüğünü söyler, bunun sonucunda zaman zaman, irili ufaklı çamlar devirirler. Ama samimi ve sıcak davranışlarıyla hiçbir art niyet taşımadığı kolayca anlaşılır. Son derece arkadaş canlısı olduklarından ve olumlu davrandıklarından dostlukları uzun sürelidir.

 

Karakterinin başlıca hatası, diplomasi ve strateji geliştirmeyi ihmal etmeleri olduğu için bu yönlerini biraz geliştirirlerse, mükemmel akıl yürütme yeteneklerinin de yardımıyla çok başarılı olabilirler. Yıllar, neşelerinden ve yaşama aşklarından hiçbir şey götürmez, aksine güçlendirir.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler