AŞK ve EVLİLİK

Yayın tarihi: 13.07.2006
AşK ve EVLİLİK
AŞK ve EVLİLİK

 

 

YAY BURCU İNSANLARI HIZLI HAREKET EDER. ROMANTİK BİR GECENİN DAHA EN BAŞINDA SİZİ YATAĞA ATABİLİR, BUNDAN DA HİÇ VİCDAN AZABI DUYMAZLAR.

 

Müthiş Cazibe

 

 

Cesur Yaylar etraflarına enerji ve heyecan saçarlar.Kalp meselelerine gelince; Yay, kendini aşkına adar ve düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmaz. Cesur ve çapkındır. Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da zevk alır. İlişki yerine oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça güçtür. Kesin olan bir şey vardır; o da eşiniz bir Yay ise, hayatın asla sıradan olmayacağıdır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört, doğasında vardır. Müthiş cazibesinden etkilenip davetini kabul etmenizin fazla uzun sürmeyeceğine emin olabilirsiniz. Genellikle sağlıklı bir seks hayatları vardır. Onunla bir yatak macerası gerçekten etkileyici bir deneyim olabilir. Yay burcu insanını sıkboğaz etmek, yapacağınız son iş olmalıdır; çünkü hazır olana dek sıkıştırılmaktan hoşlanmazlar. İlişkiyi, zorlama olmaksızın uygun bir denge

üzerine kurmak isterler. Mantık ve fizik güçleriyle partnerlerini etkiler, hayatı renkli kılarlar.

 

Ufak detaylarla uğraşmaktan hoşlanmazlar. Yay burcu için evlilik, duygusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Gerçekleştirmek istedikleri hayalleri vardır. İstedikleri olmadığı zaman, yaşadıkları hayal kırıklıklarında eşlerinin yardımcı olmasını beklerler. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler.

Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları takdirde kendilerini evlilik masasına ancak geç yaşlarda büyük bir coşkuyla atarlar. Evliliği, bir bakıma mutluluklarının garantisi olarak görürler. Ama heyecanları bitince (ki mutlaka biter) hobileri ile başbaşa kalırlar. İlişkilerin daha kuvvetlenmesi için partnerin ihtiyaçlarını ön planda tutmak yeterli olacaktır.

 

GRUPLARARASI İLİşKİLER

 

Ateş grubu ile Yay uyumlu beraberlikler gösterir. Heyecanlı bir ilişkileri vardır. Aynı ihtirası ve iyimserliği paylaşırlar. Hayat dolu ve insanı her konuda teşvik eden Hava grubu ile düşüncelerini tartışmaktan hoşlanan filozof Yay, başarılı bir ikili oluşturabilir. Yay, ihtiyatlı Toprak grubunu fazla detaycı ve duyarsız bulabilir. Uzun vadede bu tür bir beraberlik, uzlaşma olmadığı takdirde sorun çıkartabilir. Su grubu, hırslı sayılsa da içe dönük yapıları gereği, Yay  için çok kısıtlayıcı olabilir.

 

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler