YÜKSELEN ASLAN BURCU

Yayın tarihi: 13.07.2006
YÜKSELEN ASLAN BURCU
YÜKSELEN ASLAN BURCU

 

YÜKSELEN ASLAN BURÇLULAR CÖMERT, SICAKKANLI İNSANLARDIR. BULUNDUKLARI ORTAMDA HEMEN ÖNE ÇIKAR, KONTROLÜ ELE ALIRLAR. ÇOK AÇIK, SAMİMİ VE HAREKETLİDİRLER. İşLERİ İYİ GİTTİĞİ ZAMAN İÇLERİNİN HUZURU YÜZLERİNDEN OKUNUR. MUTLULUKLARINI MÜMKÜN OLDUĞUNCA ÇOK İNSANA DAĞITMAK VE PAYLAşMAK İSTERLER.

 

Öfkeleri Alev Gibi...

 

Cesaret ve dayanıklılık bu insanların başlıca erdemleridir. Güneşli çehreleri, ihtiyaçları olan ilgiyi kolayca görmelerini sağlayacaktır. Güç ve kumandanın kendilerinde olmasını istediklerinden, gerek olmayan durumlarda bile kontrolü ele almaya çalışabilirler. Kendi sorumlulukları altında olmayan konulardaki vazifeyi bile üstlenirler. Kendilerine çok güvenirler. Olayları gerektiğinden daha hafife alıp panik olmadıklarında politik yaklaşımlar geliştirerek daha kolay ve kestirme sonuçlara ulaşabilirler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı hızla sönerler. Çok sağlam görünmelerine rağmen, çabucak yıkılabilirler. İşler iyi giderken her şey kontrolleri altındadır, fakat ters gittiğinde kumandayı çabuk kaybedebilirler. Hayatlarında çelişkiye neden olan insanları görmezlikten gelmeyi tercih ederler. Cesaretleri ve rahatlıkları bazen çizmeyi aşıp sorunlara neden olabilir. İnatçıdırlar ama tat kaçıracak derece değil.

 

Romantik ve duygusal olduklarından kimi zaman aptal aşık durumuna düşebilirler. Kendilerine iyilik yapan insanları asla unutmaz, kendi yaptıkları iyilikleri takdir eden, kıymetini anlayan arkadaşlarına karşı ellerinden geleni yaparlar. Lüks ve asalete olan düşkünlükleri, sadece görüntü için büyük paralar harcamalarına sebep olabilir. Doğuştan oyuncu olan bu kişiler, her şeyin belli bir seremonisi olması gerektiğini düşünürler. Hayatı da bir tören gibi yaşarlar, tabiî ki bu törende kendilerini kral veya kraliçe rolünde görme eğilimleri vardır. Yüzlerine bakıldığında bir aslanın mağrur bakışları

hemen dikkati çeker.

 

ÜNLÜLERİ

 

Muhammed Ali

Pablo Picasso

Christopher Reeve

Marilyn Monroe

Meryl Streep

Camilla Parker Bowles

Prenses Stephanie

Indra Gandhi

Aleister Crowley

Alfred Hitchcock

Jane Fonda

Elton John

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler