ASLANI NASIL TANIYACAKSINIZ

Yayın tarihi: 13.07.2006
ASLANI NASIL TANIYACAKSINIZ
ASLAN’I NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

ÇARPICI GİYİM TARZLARI, ASLAN YELESİNİ ANDIRAN HAVALI SAÇLARI VE ALIMLARI YÜRÜYÜŞLERİYLE ONLARI UZAKTAN BİLE FARK EDEBİLİRSİNİZ.

 

Karizmatik Bir İmaj...

 

GİYİM STİLİ

 

Çarpıcı bir giyim tarzları vardır. Burnu Kaf Dağı’nda olan Aslanlar, çevreleri tarafından züppe gibi görülebilirler.

 

Başkalarının hep göz süzdüğü vedikkat çeken kıyafetleri tercih ederler. Ünlü kişilerin marka olmuş kıyafetlerinden vazgeçmezler. Hatta sadece bir kere giyebilecekleri, süslü ve havalı giysilere, cüzdanlarındaki tüm parayı kolaylıkla verirler. Parlak renkler tercihleri arasındadır. Açık sarıdan başlayıp pembeden koyu turuncuya giden canlı renk tonları ile çok uzaklardan bile farkedilebilirler.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz Aslan ise bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

YÜZ YAPISI

 

Saçları, vahşi bir erkek aslanın yelesine benzeyecek kadar heybetli ve havalıdır.

Başlarını hep dik tutan Aslanlar’ın saçları genellikle uzun, gür ve havalıdır. Eğer kişinin saçı uzun değilse bile kabarık ve gür olacaktır. Güneşlenmeyi çok severler, ciltleri bronzlaşmaya çok müsaittir. Gözleri parlak ve büyükçe bir burunları vardır. “Burunları havada” tiplerdir. Bu nedenle çevresindeki kişiler onların ukala olduklarını düşünürler.

 

VÜCUT

 

Kedilerin sessiz ve alımlı adımlarını, onların yürüyüşleriyle bağdaştırabilirsiniz.

Kendini beğenmiş, kibirli görünüşleriyle onları fark etmemek mümkün değildir. Oldukça karizmatik bir imajları vardır. İki ayaklarını yana açarak dik ve kendinden emin dururlar. Ukalaca ve kibirli bir edayla etraflarını, “dünyayı ben yarattım” dercesine süzerler. Boyları kısa bile olsa, dik duruşlarından dolayı uzunmuş gibi algılanabilir. Genellikle belleri ince, omuzları kuvvetli ve geniştir. Kedi kadar mağrur ve sakin duran bir Aslan, birdenbire panter kadar hırçınlaşıp tırnaklarını geçirebilir.

Vücudu ince fakat sağlam kemikli, elleri ve ayakları dikkat çekecek kadar büyüktür.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler