GERÇEK BİR ASLAN MISINIZ

Yayın tarihi: 13.07.2006
GERÇEK BİR ASLAN MISINIZ
GERÇEK BİR ASLAN MISINIZ?..

 

ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR TAŞIYORSUNUZ? GÜNEŞ DIŞINDA ASLAN BURCUNA GİREN GEZEGENLER KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Aslan burcundan geçmesi sizin Aslan özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Aslan olduğunuzu bildiğiniz halde hiç de özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda gezegenlerin haritanıza nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor...

Aslan burcu olduğunuz halde, Güneş’in dışındaki gezegenler Aslan’da değilse

*Aslan özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup Güneş Aslan burcundan geçmiyorsa)Aslan gibi tepkiler veriyorsanız bazı gezegenlerin Aslan burcundan geçtiğini söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

*Doğum haritanızda Güneş Aslan’da / Güneş 5. evde / Yükselen burcunuz Aslan / bazı gezegenler Aslan’da yer alıyorsa Aslan burcunun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Rıdvan Dilmen*

 

Aslan olmasına karşın, daha çok Hava burcu özelliklerini taşıyor!

 

15 Ağustos 1962 Aydın doğumlu Rıdvan Dilmen, Aslan burcu, doğum saatini bilmediğimiz için gün doğumu haritasını çıkarttık. Kuzey düğüm ve Güneş dışında Aslan burcuna giren başka gezegen yok. Diğer Ateş burçları olan Yay ve Koç da boş. Rıdvan’ın Ateş grubu oldukça sönük kalıyor! Merkür, Uranüs, Plüton toprak grubu Başak’ta. Su gruplarında Neptün Akrep’te, şiron ve Jüpiter ise Balık’ta. Mars İkizler’de, Ay/Satürn birleşmesi Kova’da, Venüs Terazi’de  konumlanmış. Buna göre Rıdvan’ın öncelikle Hava, sonra Toprak-Su grupları özelliklerini taşıdığını, Ateş özelliklerini  ise pek taşımadığı gözleniyor.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz. Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde bulunuyor.Rıdvan dilmen’in doğum saati bilinmediği için  gezegenlerin evlerdeki anlamları bizi şu aşamada ilgilendirmeyecek! *Gün doğumu haritası: Doğum saati bilinmediği zaman, Güneş’in derecesi Yükselen’in derecesine eş tutularak çıkarılan doğum haritası.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler