Hava Grubu Kiminle Anlaşıyor

Yayın tarihi: 14.07.2006
Hava Grubu Kiminle Anlaşıyor
Hava Grubu Kiminle Anlaşıyor?

 

HAVA-ATEŞ

 

Ateş ve Hava grupları karşılaştığında, hava, ateşi üfleyerek daha parlak

yanmasını sağlayabilir. Bu durum, coşku ve heyecan ya da tutku ve öfke yaratır. Fazla ateş, havadaki oksijeni yok ederek nefes almayı güçleştirir. Fazla hava ise ateşi söndürebilir. Her ne kadar hava, ateşin ihtirasını paylaşmasa da birbirlerini büyüleyici bulabilirler. Başarı dolu bu ilişkide çok iyi vakit geçirebilirler. İlişki zamanla güçlendiği takdirde daha mutlu olurlar.

 

 

HAVA-TOPRAK

 

Toprak, hava içerir ve ona ihtiyaç duyar; ama hava, ne toprak içerir ne de ona ihtiyacı vardır. Toprak yerinde kalmaya mahkûmdur; ancak deprem ve volkanik güçlerle yerinden oynar. Hava ise bağımsız olup dünya üstünde istediği gibi özgürce dolaşır. Hava toprağı değiştirmez, ama bir yerde uzun süre de kalmaz. Toprak, havaya benzemez. Onun etkilerini ancak üstündeki bitki ve çiçekler fırtınadan bozulunca duyabilir. Ayran gönüllü hava, toprak tarafından bağlandığında, bu birliktelik eğlenceyle dolu olacak ve partnerinin ihtirasını körükleyecektir. İşleyişleri çok farklı seviyede olsa da bu ilişki iyi olabilir. Toprak partneri, istikrarı sağlayabilir.

 

HAVA-HAVA

 

Hava grupları karşılaşınca, tam bir hareket özgürlüğü ve bağımsızlık ortamı doğar.

Zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişme hızlanabilir. İlişkide değişik rüzgârlar esmezse, hava ağırlaşarak çöker ve kirlenebilir. Ancak rüzgârlar kasırgaya dönüşürse, heyecanlı bir durum oluşabilir. Duygular zor anlatılsa da, düşünsel açıdan rüya gibi bir ilişki olabilir. Ama kasırga ortalığı dağıtabilir de!

 

HAVA-SU

 

Hava, suya girer, çalkalar, dalgalandırır ve bırakır gider. Su, bu saldırganlığa karşı hiçbir şey yapamaz, kendini savunamaz. Su, havaya nem olarak girerse, hava ağırlaşır, fakat daha sonra bu suyu kontrol edemezse, nemli hava yağmur olur. Duygusal farklar aralarında bir duvar oluştursa da Hava grubu, Su grubu insanını kendinden geçirebilir. Eğer sürekli tutmayı becerebilirseniz, bu romantik rüya sonsuza kadar sürebilir.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler