Hava Burçları

Yayın tarihi: 14.07.2006
Hava Burçları
Hava Burçları

 

 

DELİ ESEN RÜZGÂR DAĞITIR, SAVURUR, SONUNDA DURULARAK, TATLI BİR ILIKLIKLA RUHUNUZU OKŞAYABİLİR. RÜZGÂRIN DEĞİŞKENLİĞİNİ TAIYAN HAVA BURÇLULARIN TAVIRLARI DA AYNEN BÖYLEDİR.

 

HAVA grubunun yerinde duramaz, hareketli burçları İKİZLER, TERAZİ, KOVA’yı bu cildimize konuk ediyoruz. Bu burçların olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenecek, zayıf noktalarınızı pozitife çevirebileceksiniz. Yönetici gezegenleri, Merkür, Venüs ve Uranüs’ün hareketlerinin doğum haritanızda, sizin için neleri ifade ettiğini keşfedeceksiniz...

 

Burçlar Âleminde Hava’nın Esintisi Hangi Anlama Geliyor?

 

Çeşitli düşünceler hakkında konuşup tartışmaktan hoşlanırlar.

Hava gruplarında duygusallık ön planda değildir. Çabuk seven ve çabuk bıkan kişilerdir. Romantik bir ilişki yerine mantık ağırlıklı, entelektüel yaklaşımları olan bir ilişki oluşturmaya çabalarlar. Çeşitli düşünceler hakkında konuşup tartışmaktan çok hoşlanırlar. Yeni ve etkileyici fikirlere her zaman açıktırlar. Tekdüzelik onlara göre değildir. Yoksa çabuk sıkılırlar. Hava grubundakiler, arkadaşlarıyla birlikte olmaktan zevk alırlar ama duygularını anlatmak onlar için çok güçtür. Kendilerini sadece bir kişiye teslim etmekten hep endişe duyarlar. Karışık ilişkilerden hoşlanmaz, düşünsel uyumun yeterli olduğuna inanırlar. Bu grubun elemanları üzerinde duygusal baskı kurmak hiç uygun olmaz. Özgür olmak, onların prensibidir. Onların ilgilerini, ilk günkü gibi ayakta tutmak da oldukça zordur. Özgür bırakmak uğruna onları arayıp sormadığınızda tepkiler verip yalnız kaldığı için kızabilirler. Çok ilgi gösterdiğiniz, sürekli peşinden koştuğunuzda ise bu ilgiden bunalıp kaçabilirler. Onlar davranışlarında rahat, entelektüel ve zeki kişilerdir. İnsanlarla iletişimleri kuvvetlidir. Ama, komünikasyonu simgeleyen Hava grubu burçları olan İkizler, Terazi, Kova’nın, aslında Zodyak’ın iletişim kurulması en zor elemanları olduğunu biliyor muydunuz?

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler