KOVAYI NASIL TANIYACAKSINIZ

Yayın tarihi: 18.07.2006
KOVAYI NASIL TANIYACAKSINIZ
KOVA’YI NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

SÜREKLİ DEĞİŞEN, SAATİ SAATİNE UYMAYAN HALLERİYLE

KARIşIKLIKLARA NEDEN OLURLAR. YAKIN İLİŞKİLER KURMAK HOşLARINA GİDER FAKAT HİÇ NEDENSİZ ÇEVRESİNDEN

KOPARAK YALNIZ KALMAK İSTEYEBİLİRLER. BU, BİR ÇEŞİT

ENERJİ DEPOLAMA, KENDİNİ SORGULAMA DÖNEMİDİR.

 

Sürekli DeğişimModanın dışında özgün stilleri olsun isterler. Garip ve ilginç giyim zevkleri, her haliyle kendisine özgüdür. Canlı renkleri severler;özellikle gece mavisi, açık turkuaz ve yeşil tonları tercih ederler. Mor ve lila renkten de zaman zaman hoşlanırlar. Kıyafetleri ve aksesuarları ruh hallerine göre değişir. Eski ile yeni arasında değişik modelleri ve eşyaları bulurlar. Saten ve ipek gibi yumuşak dokuları severler. Kovalar, modern tarzın yanı sıra nostaljik ve eksantrik kıyafetlerle ortada dolaşabilirler! Onlar değişiktir...

 

VÜCUT

 

Rüzgârın sürüklediği bir kâğıt gibi, uçarcasına yürürler.Kilolu olsalar bile, hafifmiş gibi hareket eder ve rüzgârın esmesi gibi uçarcasına yürümeyi başarırlar. Adımları ancak derin düşüncelere daldıklarında yavaşlar. El kol hareketleri de rüzgârda dalgalanır edasındadır. Heyecanlandıklarında hareketleri, sevimliliklerini artırır. Genel olarak Kovalar, oldukça uzun boylu, sağlam kemik yapıları olan, yapılı ve dik duran kişilerdir. Omuzlar geniş, eklem yerleri belirgindir. Ayak bilekleri ve baldırları oldukça güzel ve sağlamdır. Kolları ve elleri ise diğer insanlara göre daha uzun sayılabilir. Kova burçları, Terazi ve Boğalar’ın yuvarlak hatlarına hiç benzemeyen, keskin vücut hatlarına sahip olurlar. Ama Yükselen burcu Terazi veya Boğa olan bir Kova’nın görünüşü çok farklı olabilir.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz Kova ise bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

YÜZ YAPISI

 

Soğuk cazibeleri ile yüzleri çok etkileyicidir.Uzak bakışlarıyla karşı cinsi etkilerler.

İlgisini çeken bir konu tartışıldığında heyecanlanır ve bu, yüzüne yansır. Kaşlarını kaldırmış, heyecanla bir şeyler anlatırken, gerçekten görülmeye değerdirler. İnce telli olan saçları bakımlı olur. Alınları açık, göz kapakları düşük ve bakışları biraz cansız olabilir. Yüze ilginç bir görünüm veren orantılı çeneleri, gülümsemeye hazır dudakları ve küçük burunları ile karizmatik görünümleri, bakışların cansızlığını yok edebilir.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler